Sklo do krbových kamen a krbových vložek


Naše společnost EkoFlam se specializuje mimo jiné také na prodej keramického žáruvzdorného skla do krbových kamen či krbových vložek. Pokud vám tedy vaše sklo prasklo, nebo je jinak poškozené, neváhejte si objednat nové žáruvzdorné sklo v našem eshopu. Právě z tohoto důvodu jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme. Sklo vám dodáme v libovolném rozměru s tloušťkou 4 mm.  


Žáruvzdorné sklo si nakupte pohodlně v našem eshopu a požadovaný rozměr vepište do poznámky v objednávce.


Žáruvzdorné sklo využijete nejen v krbech

Žáruvzdorné keramické sklo se hodí především do vašich krbových kamen a krbových vložek neboli k zasklení otevřených krbů. Využijete ho ale také do sporáků a různých kotlů nebo všude jinde, kde sklo musí odolávat vysokým teplotám. Námi nabízené sklo je schopné odolávat teplotám kolem 800 °C! Takovéto prvotřídní sklo dodáváme přesně na míru. A v případě zájmu si můžete k uříznutému sklu dokoupit i těsnící šňůry pro bezpečné osazení a utěsnění skla.

 

Dodáváme žáruvzdorná skla do kamen všech výrobců

Nejste si jistí, kdo je výrobce vašich krbových kamen nebo krbové vložky? Při koupi nového žáruvzdorného skla tuto informaci nepotřebujete. Stačí jen změřit poškozené sklo a objednat si nové dle naměřených hodnot. 

Požadovaný rozměr vepište do poznámky v objednávce. My pro vás obratem spočítáme přesnou cenovou nabídku.


Jaká je cana skla ajak si cenu skla spočítáte?

Cena žáruvzdorného skla je uvedena za 1m2

PŘÍKLAD:

Potřebujete sklo 359x478 mm
Cena za 1m2 = 6999,- Kč
Tedy 0,359m x 0,478m = 0,171m2 x 6825,- Kč = Cena 1172,- Kč včetně DPH

  • Tloušťka: 4mm
  • Odolnost: 800°C