Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Moderní stojany na dřevo - Flamingo DELUXE

Pořídit si krbová kamna, krb, nebo vestavěnou krbovou vložku, je jistě dobrý nápad. Každý má rád čistou krásu ohně a jeho teplo. No a taky vůni dřeva! Ale co když se vám kvůli každému přiložení nechce chodit pro polínka? A když si jich nanosíte víc, zase vám zabírají místo. Řešením je samozřejmě praktický stojan na dřevo.

Chytré řešení

Stojan na dřevo je perfektní způsob, jak se vypořádat s úložným místem pro dřevo na topení. V naší nabídce naleznete řadu moderních stojanů, které můžete zavěsit na stěnu nebo nechat volně stát vedle kamen. Jsou vyrobeny z kvalitního a silného ocelového plechu, který má navíc vysokou odolnost proti deformaci, vysokou nosnost a odolnost proti poškrábání a oděru.

Nadčasový vzhled

Jednoduchý moderní design zaručuje to, že je stojan vhodný jako doplněk pro všechny typy krbových kamen, vložek nebo obestaveb, aniž by narušoval jejich vzhled. Na výběr je u každého modelu také několik barev. Stojany jsou opatřeny vrstvou dvousložkového laku, který výborně odolává jakýmkoli vnějším vlivům.

Jak na aplikaci? Více než snadno – vyberte si místo v blízkosti ohniště, ať se s topivem nemusíte nosit třeba přes celou halu a postavte na podlahu nebo jednoduše zavěste na stěnu.

Stojany s velkým objemem

Důmyslně zvolený tvar stojanu na dřevo umožňuje uskladnění velkého množství topiva, aniž by bylo ubráno z prostoru místnosti. Naskládaný otop navíc vypadá upraveně a jeho skládání vás bude určitě bavit.

Výhody stojanu na dřevo

  • významná úspora místa
  • šetří čas – nemusíte stále běhat pro každé polínko
  • snižuje náklady – uložené dřevo lépe vysychá a při hoření dodává více energie
  • chrání dřevo – a to především před různými plísněmi, hnilobou a vlhkostí, neboť je zajištěna přirozená cirkulace vzduchu
  • neplní jen praktickou roli, ale hraje roli i estetickou, jako vhodný doplněk domu i zahrady

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam