Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Krby na biolíh, biokrby

Chybí Vám příjemná atmosféra otevřeného ohně i v bytě nebo kanceláři? Z tohoto důvodu Vám nabízíme  krby na biolíh. Jediným výsledkem hoření je nádherný přirozeně žlutý plamen, který poskytuje teplo a světlo. Žádný kouř ani popel. Biokrby tvoří originální designový prvek i v prostorách, kde si klasický krb nemůžeme dovolit. Vyberte si u nás z mnoha variant podle vašeho vkusu. Ať si již u nás pořídíte jakýkoliv krb na líh, jeho obsluhu zvládne každý. Bio krby se stanou skutečnou ozdobou každé místnosti.

Designový prvek bez kouře i popela

Chtěli byste si i v panelovém domě užít pohodu u plápolajícího ohně ve vašem krbu? V dnešní době je možné opravdu cokoliv. Tedy i mít krb v pro něj netradičních prostorách. Do kanceláří či bytů můžete umístit speciální krb na biolíh. Takovýto krb je totiž úplně odlišný od krbu klasického. Má spoustu výhod, a tak jej můžeme umístit prakticky kamkoliv.

Biokrb je krbem, který funguje pouze na biolíh. To má hned několik výhod. Hospodyňky jistě ocení, že tento krb nevytváří žádný popel. Úplně vám tedy odpadá starost o uklízení prostoru kolem ohniště i čištění samotného krbu. Další, vcelku podstatnou výhodou také je, že vás nebude obtěžovat žádný kouř. Tento krb tedy můžete umístit i do prostor, kde by bylo, kvůli vybudování komínu, nemožné umístit krb klasický. Zapomenout nesmíme ani na fakt, že spalování biolihu, na kterém krb funguje, je naprosto ekologické.

V neposlední řadě musíme také zmínit vzhled těchto krbů. Jsou opravdovou designovou perličkou, která se bude líbit snad každému. Na základě toho, jaký máte interiér, můžete vybírat váš krb hned z několika variant. Existují krby nástěnné i stolní. Stačí si tak vybrat, co je pro vás to pravé. Nástěnné, závěsné biokrby si najdou místo nejen v klasických prostorách. Umístit je můžete i do těch méně klasických, třeba do koupelny.

Mezi krby stolními si pak můžete vybírat z několika provedení. Na své si přijdou zastánci klasického vzhledu krbů, ale naleznete zde i moderní krby, které se hodí do designově vybavených bytů. Stolní krby dokážou vytvořit dominantu v celé místnosti, ale také můžou být příjemným doplňkem, který umístíte do rohu místnosti, či do obývacího pokoje místo televize. Večery tak již nemusíte trávit koukáním se na nekonečné seriály, ale naopak si můžete užívat příjemný pohled na plápolající oheň.

Krby na biolíh jsou stoprocentně ekologické. Při hoření lihu totiž nevznikají žádné zplodiny ani nebudete mít práci s vynášením popela. Palivo má rostlinný základ. Proto si stolní biokrb můžete postavit i do koupelny, ložnice nebo kanceláře. Jen si to představte, pohodlně se uvelebíte se vaně a plamen z našeho biokrbu poskytuje útulné přítmí. Biokrb místnost nejen prosvětlí, ale především vyhřeje. Má tak stejné vlastnosti jako krbová kamna, ale nemusíte přikládat dřevo a starat se o údržbu. Není proč váhat, krby na líh vás nadchnou. Objednejte si v našem e-shopu svůj vlastní bezpečný biokrb.

Oceníte, že 1 litr lihu postačí přibližně na tři hodiny hoření. Uvolněte se po náročném dni, zahřejte se a relaxujte s vašimi blízkými. Žádné starosti, jen pohled do otevřeného ohně. Nabízené biokrby jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších materiálů. Nezklamou, rádi vás o jejich kvalitě přesvědčíme. Uvažujete přesto, že byste chtěli spíše klasický krb, který dokáže vytopit více místností? Pak potřebujete krbovou vložku s teplovodním výměníkem. Dokáže ohřát nejen pokoj, ve kterém je krb umístěn, ale i okolní pokoje. Zajímavý a účinný způsob vytápění vám bude každý závidět. Celkový dojem dotvoří příslušenství, jako koš na dřevo nebo kované nářadí.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam