Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Palivo do biokrbu

Palivo do biokrbu

Pořídili jste si k vám domů ten vůbec nejvíce ekologický krb, tedy biokrb, který se mimo jiné vyznačuje tím, že neprodukuje žádný popel ani kouř, či se na to právě chystáte? V takovém případě zapomeňte na dřevo či uhlí, do tohoto typu krbu totiž patří výhradně speciální palivo do biokrbu, označované též jakožto biolíh či biopalivo. Jedná se o tekuté palivo vhodné do všech typů krbů na bioethanol - tedy do úplně všech nástěnných i stolních biokrbů z naší nabídky.

Mezi palivy do biokrbů na krbylevne.cz pak naleznete celou řadu vysoce kvalitních biolihů od českých výrobců PE-PO a Ekoflam. K dispozici je i široká škála nabízených velikostí - seženete u nás biolíh v lahvích o objemu od 1 až do 5 litrů. Při výpočtu toho, jaký objem lahve bude pro vás momentálně nejvhodnější, se pak dá řídit tím, že 1 litr tohoto paliva vám vystačí po dobu zhruba 2 až 4 hodin dle toho, jak výkonný biokrb vlastníte a jak velký plamen jste v něm zažehli.

Jaké jsou hlavní přednosti biopaliv do krbů?

a nejkvalitnější biopaliva poznáte na základě toho, že po doplnění do krbu začne plamen hezky hořet, má zcela přirozenou barvu, a zároveň neprodukuje žádné saze. Plamen v biokrbu tak prakticky nepůjde laickým okem rozeznat od skutečného přírodního ohně a bude tak jeho dokonalou imitací. Dále určitě stojí za zmínku, že kvalitní biopaliva nikdy nepříjemně nesmrdí - všechna paliva do biokrbu od nás jsou naštěstí naprosto bez zápachu.

Neméně důležitá je skutečnost, že jde o 100% přírodní produkt, neboť veškeré látky obsažené v biolihu jsou plně z obnovitelných přírodních zdrojů, a samotné biopalivo je vyráběno na rostlinném základu. Stejně tak i během spalování biopaliva dochází výhradně k uvolňování přírodních a zdraví neškodlivých látek, konkrétně při hoření se uvolňuje pouze oxid uhličitý a voda. To jenom podtrhuje slova o ekologičnosti těchto krbů a paliv do nich.

Biolíh s neskutečně hezkým aroma

O tom, že by neměla biopaliva zapáchat již byla řeč, ale věděli jste, že palivo do biokrbu může i příjemně vonět? Je tomu skutečně tak, samozřejmě za předpokladu, že sáhnete po biolihu s aroma - takovéto palivo totiž obsahuje vonné esence. Na výběr přitom budete mít hned z několika různorodých a zajímavých aroma. Chcete, aby to u vás díky biolihu vonělo jako ve vaší oblíbené kavárně? Žádný problém, od toho tu je Ekoflam palivo do biokrbu 1L - káva.

Stejně tak si k vám domů můžete přenést trochu nádherné vůně lesa. To zas díky Ekoflam palivu do biokrbu 1L - les. Zkrátka je jen na vás, jakou atmosféru a pohodlí u biokrbu si doma vytvoříte. Avšak na své si samozřejmě přijdou též ti, kteří chtějí biolíh bez aroma. Pro ně tu máme kupříkladu vysoce kvalitní Biolíh - palivo do biokrbů 3l, jenž u nás seženete opravdu levně.

Akční nabídky a doporučené rady

Zakládáme si na tom, abychom většinu nabízených paliv do biokrbu měli skladem, neboť víme, že jde o zboží, na nějž byste čekat opravdu nechtěli. Stejně tak myslíme i na vaši peněženku - pravidelně na biolíh dáváme slevy v řádech desítek procent! Nemluvě o tom, že lze narazit i na výprodejovou cenu. Stačí jen pravidelně sledovat naši nabídku a třeba se na vás usměje štěstí a vám se podaří sehnat palivo do biokrbu opravdu levně.

Na závěr nesmíme opomenout na dvě klíčové věci související s bezpečným používáním biopaliv. Jednak je zakázáno jejich doplňování během hoření - palivo tedy do biokrbu, respektive do jeho hořáků přilívejte pouze tehdy, když jsou plně vychladnuty. A za druhé je potřeba brát zřetel na to, že se jedná o palivo používané do interiérových krbů, a je tedy nutné pravidelně větrat prostory vaší nemovitosti.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam