Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Krbová kamna za skvělé ceny...

Krbová kamna - Zakupte si i vy moderní krbová kamna. Vybírat můžete krbová kamna horkovzdušnákrbová kamna s výměníkem. Umí vytopit nejen místnost, v níž jsou umístěna, ale pokud je pomocí výměníku napojíte na rozvod, postarají se o příjemnou teplotu i v okolních místnostech. Stačí vědět, co od krbových kamen očekáváte. Podle toho si pak zvolte krbová kamna, která bez problémů zvládnou vytápění i ohřev vody nebo spíše kamna pro příležitostné dotvoření atmosféry a dekoraci interiéru. 

Jaká krbová kamna se hodí k vám domů?

V dnešní době jsou krbová kamna trendy doplňkem interiérů. Nejenže skvěle navodí útulnou atmosféru, ale slouží také jako zdroj tepla, kterým lze vytopit celý rodinný dům. Krbová kamna se však nevyplatí vybírat pouze na základě vzhledu. Existují různé typy kamen a každý z nich má něco do sebe. Aktuálně se těší oblibě např. ocelová kamna, litinová kamna nebo kachlová kamna. Vybírat také můžete mezi teplovzdušnými kamny a teplovodními kamny, krbovými kamny s výměníkem nebo bez něho.

Voda nebo vzduch?

Hlavním rozdílem mezi teplovzdušnými a teplovodními kamny je způsob vytápění interiéru. Jak již název napovídá, k vytápění může sloužit jednak vzduch nebo voda. Teplovzdušná kamna se vyznačují rychlým ohřevem a jednoduchostí samotného rozvodu tepla. Teplovodní kamna sice vyžadují pro ohřev vody více času, ale obrovskou výhodou je možnost napojení na bojler a radiátory, díky čemuž úsporně vytopíte celý rodinný dům. Jednoduše řečeno, teplovzdušná kamna se hodí spíše na občasné topení, kdežto teplovodními kamny můžete ekonomicky topit celou sezónu.

Typy krbových kamen

Dále je třeba si rozmyslet, který typ krbových kamen do své domácnosti chcete instalovat. Do tradičních interiérů a chalup se svým designem hodí kachlová kamna. Jejich výhodou je, že hřejí i dlouho po vyhasnutí díky dobré akumulaci, kterou kachle zajišťují. Litinová kamna zase zaujmou svým zpravidla industriálním vzhledem. Podobně jako kachlová kamna se ta litinová pyšní skvělou akumulací, a navíc vydávají teplo rovnoměrně. Ocelová krbová kamna jsou v podstatě levnější variantou litinových krbových kamen. Velice výhodnou investicí se pak jeví ocelová krbová kamna v kombinaci s litinovými doplňky.

Praktické nebo krásné?

U krbových kamen je také potřeba věnovat pozornost výměníku. Na trhu totiž existují krbová kamna s výměníkem, ale i bez něho. Krbová kamna bez výměníku plní spíše estetickou funkci, jelikož se jimi dá vytopit zpravidla jen konkrétní místnost. Oproti tomu teplo z krbových kamen s výměníkem se dá rozvádět po celém domě a využít např. k ohřívání bojleru.

Máte zájem o moderní styl vytápění, který je ekonomický a spaluje dřevo či dřevěné brikety? Pak jsou krbová kamna jasnou volbou. Díky tomu, že při topení dřevem dochází k dokonalému spalování je tento způsob vytápění ekologicky méně škodlivý než jiné varianty. V nabídce máme hned několik druhů kamen. A v případě, že byste chtěli zděný krb, pro vás máme krbové vložky. Zasadí se do zděného jádra a fungují na stejném principu jako krbová kamna. Stejně tak můžete pořídit krbové vložky s výměníkem a zajistit tak přívod tepla do ostatních místností. Nechte si poradit od profesionálů, dodáváme vám komponenty, které dotvoří to pravé teplo domova.

Pěkná a kvalitní krbová kamna Vás nejen že zahřejí, ale navodí i příjemnou atmosféru živého ohně ve Vašem pokoji. Potřebujete krbová kamna na dřevo, uhlí či uhelné brikety? Mrkněte proto do naší široké nabídky, která mimo jiný sortiment nabízí i právě krbová kamna od nejlepších a popředních Českých a zahraničních výrobců.
Cílem našeho obchodu je dodat kvalitní krbová kamna za skvělé ceny.

Jaké výrobce u nás najdete?

Nakupte za skvělé ceny naše krbová kamna. Využijte naše akce a slevy. Doporučujeme krbová kamna a krbové vložky světových značek HS Flamingo, Nordflam, Haas+Sohn, Tarnawa, Euroteplo, Plamen , Uniflam či Invicta, Aquaflam, Flamingo DELUXE, Romotop , Aquaflam VARIO, Kachlová kamna BALI mnoho dalších popředních výrobců.

Cenové relace krbových kamen:

V našem e-shopu si můžete vybírat nejen z široké nabídky krbových kamen, ale i z dalších topných alternativ vhodných do interiéru bytu, na chalupu i jako vytápění do zahradního domku. Zajistíme veškeré potřebné příslušenství, dodáme kouřovody a poradíme při výběru vhodných krbových kamen. Pokud nemáte komín a ve vašem domě není technicky možné kouř z hořících krbových kamen odvádět, je pro vás připravena alternativa krbů na biolíh. Biokrby jsou typické tím, že z jejich ohně nevzniká žádný kouř. V nabídce e-shopu najdete nástěnné i stolní biokrby. Vyberte si u nás a užívejte si atmosféry při zapáleném ohni.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam