Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Kachlová kamna s výměníkem

Jak se těšit na zimu? Pořiďte si kachlová kamna!

Kvalitní krbová kachlová kamna s výměníkem zajistí příjemné teplo v celém domě nebo bytě s minimem námahy. Kachlová kamna jsou nejen stylový ale i praktický pomocník v domácnosti a díky svému vysokému výkonu a dlouhotrvající výhřevnosti patří mezi typy topidel s úsporným dopadem.

Jedinečnost vzhledu kdykoli a kdekoli

Kachlová kamna mají samé výhody. Oblíbený barevný a zdobený kachlový povrch je možné pořídit třeba v klasickém vzhledu, kdy bude sloužit především ve starších domech, na chatách či v zahradních domcích a bude dotvářet jedinečnou dobovou atmosféru místa. Kachlová kamna nebo kachlemi obložená krbová vložka se však i hravě přizpůsobí moderní době a je možné si tak vybrat typ, který rozzáří i nejaktuálnější novostavbu.

Dlouho trvající teplo

Kachlová kamna s výměníkem patří mezi zdravý typ topení nízkými provozními náklady. Kamna mají akumulační vlastnosti, díky kterým se výrazně prodlouží interval mezi přikládáním a zajistí dlouhotrvající sálavost tepla i po vyhasnutí ohně. V závislosti na jejich velikosti je typický trošku pomalejší náběh teploty, po nahřátí však začínají příjemně a rovnoměrně ohřívat vzduch v celém prostoru. Jedná se o efektivní typ topení s úsporou za topivo a výdej energie.

Nezbytné doplňky

Kvalitní provedení zajišťuje minimální nároky související s obsluhou, údržbou a servisem. Významným plusem je samozřejmě také dlouhá životnost topidla. Bohatý výběr různých doplňků jako jsou kouřovody, odvádějící škodliviny, dále krbové nářadí v elegantním setu nebo jednotlivě – pohrabáče, lopatky a smetáčky zaručí pohodlnou a bezpečnou obsluhu.

Vkusným a zároveň praktickým doplňkem nejen kamen ale i celého interiéru se stanou i stylové nádoby na popel nebo koše na dřevo, vyrobené z nejrůznějších materiálů (plechové, kované, proutěné a další).

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam