Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Protermo | Krbová kamna a sporáky, která prohřejí a zútulní Váš domov

Cílem firmy Protermo, je mít teplé a útulné domovy. Z tohot důvodu, v roce 2006, zahájili vlastní výrobu kamen a sporáků na dřevo. Od samého začátku se usilovně snažili rozšiřovat a modernizovat svůj sortiment. Rostoucí poptávka donutila růst i firmu Proterm. Po 10 letech, na jaře 2015, otevřeli nový výrobní závod v Indiji. Ecodesign

Dovolte nám, abychom vás zahřáli!

Při navrhování nových produktů se firma Protermo, zaměřuje na dosažení co nejvyšší energetické účinnosti.

Efektivita

Všechny výrobky Protermo splňují normu CE, což znamená, že jsou v souladu s nejpřísnějšími předpisy EU o bezpečnosti a energetické účinnosti.


Kvalita

Dnes, stejně jako od samého počátku, se vám snažíme nabídnout to nejlepší. Proto se tyto výrobky kombinují materiály nejvyšší kvality s nejmodernějším designem.

Krbová kamna Protermo

Chtěli jsme pomoci našim zákazníkům

Cílem firmy Protermo, je mít teplé a útulné domovy. Z tohot důvodu, v roce 2006, zahájili vlastní výrobu kamen a sporáků na dřevo. Od samého začátku se usilovně snažili rozšiřovat a modernizovat svůj sortiment. Rostoucí poptávka donutila růst i firmu Proterm. Po 10 letech, na jaře 2015, otevřeli nový výrobní závod v Indiji.


Moderní design

Všechny výrobky Protermo jous navrženy tak, aby se snadno vešly do moderních domácností.

Navrhování nových produktů

Při navrhování nových produktů se zaměřujeme na dosažení co nejvyšší energetické účinnosti.

PRÁCE NA PRODUKTECH

V současné době firma Protermo pracuje na produktech, které svým zákazníkům poskytnou nové možnosti vytápění jejich domovů.

Umění designu

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam