Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Blist

Společnost disponuje výrobními a obchodními prostory v průmyslové zóně Valjevo s moderní a plně vybavenou strojní dílnou pro zpracování kovů, svařovacími linkami a moderními linkami na povrchovou ochranu včetně tekutého a práškového lakování. Společnost má také obchodní prostory v centru města Valjevo. V rámci Srbska má společnost rychlou a efektivní dopravní službu.

Společnost již řadu let úspěšně působí jak na trzích Srbska a dalších balkánských zemí, tak i na trzích EU, Ruska a pobaltských států. Všechny naše výrobky mají příslušné domácí i mezinárodní certifikáty a certifikáty kvality a bezpečnosti výrobků.

Blist

Vize a cíle společnosti

Společnost Blist d.o.o. ve své činnosti usiluje o dosažení maximální hospodárnosti a efektivity podnikání s úplným uspokojováním požadavků zákazníků sortimentem a vynikající kvalitou svých výrobků. Orientace na zákazníka je vyjádřena dodržováním jejich požadavků, rozšiřováním sortimentu a neustálým zlepšováním kvality výrobků. Jsme otevřeni všem zájemcům – zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům.

Naším cílem je moderní organizovaná společnost s dynamickým investičním cyklem do nových výrobních kapacit, technologií, rozšiřování výrobního programu i zavádění potřebných systémů kvality a kontroly, které zvýší konkurenceschopnost společnosti. Zvýšení exportní schopnosti společnosti a dosažení pozice lídra v oblasti našeho zájmu.

Podporujeme týmovou práci, protože věříme, že je to způsob, jak každý může přispět k projektu co nejvíce svými odbornými znalostmi a zkušenostmi.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam