Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Krbové nářadí a příslušenství ke krbu

Krbové nářadí a příslušenství, které vám zjednoduší život

I když vám domácí krb bude přinášet pohodu, klid a příjemné klima, čas od času bude vyžadovat i trochu práce. Pomocníci, kteří vám pomohou s údržbou a péčí o krbová kamna, krbovou vložku, nebo sporák, nemusí být jen praktičtí, ale i vkusní. Zjistěte, že existuje nářadí, se kterým vás bude bavit i úklid!

Krbové nářadí

Potřebujete rozdělat oheň nebo uklidit vyhaslé ohniště? Potřebujete manipulovat s již hořícím topivem? Dělejte to bezpečně a čistě! Jednoduché a přitom naprosto jedinečné řešení nabízí některý z pohrabáčů  plochý nebo zakončený háčkem. Na vymetání zbylého popele a úklid kolem ohniště využijete šikovný smetáček a lopatku. Pokud toužíte i po náročnějším zpracování, určitě si vyberete z některého zdobeného setu krbového nářadí, který můžete doplnit o nádobu na popel.

Koše na dřevo

Pro přenos paliva stejně jako pro jeho uložení využijte koše na dřevo. Bohatá nabídka tvarů, barev a vzhledů uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Umíme se přizpůsobit i použitým materiálem. Nabízíme koše kované, plechové, proutěné, plstěné i kožené. Použité topivo je v koši dobře uloženo a chráněno. Zabírá mnohem méně místa a nepůsobí nepořádek. Koše na dřevo jsou lehké a snadno přenositelné.

Paravany

K čemu slouží paravany? Paravany jsou krbové zástěny z jednoho až tří kusů, které se pokládají do prostoru před krbem. Jejich účelem je buď izolace velkého žáru, nebo zabezpečení prostoru před malými dětmi a domácími mazlíčky, kterým budete stejně složitě vysvětlovat hrozbu popálenin.

Jaké paravan vybrat? K ochraně dětí je nejlepší běžná ohrada nebo třídílná zástěna, která brání před vstupem, zároveň však neruší výhled na oheň a kontrolu množství topiva. Zdobnější a jednodušší paravany z jednoho kusu neochraňují děti, ale odstiňují přebytečný žár, který může z krbu sálat.

Nepoužívaný paravan snadno složíte a uložíte.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam