Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Krbová kamna JOTUL

KAMNA, KTERÁ HŘEJÍ PO GENERACE


Poctivé výrobky JOTUL propojily minulost s přítomností a mají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z tradičního norského řemesla a kombinují ho s funkčním, moderním designem, který je na jednu stranu inovativní, ale zároveň odolný vůči krátkodobým trendům.

Jøtul je jedním z nejstarších výrobců kamen a krbových vložek na světě. Staví na hrdém norském dědictví a již 160 let kombinujeme jemné řemeslo s uměním vyrovnat se s chladem.

NORSKÉ ŘEMESLO

Norská příroda, kultura a řemesla jsou životně důležitou součástí naší DNA. Naše vášeň pro teplo v kombinaci s řemeslným zpracováním zakořeněným ve starých tradicích pro přidání estetických kvalit každodenním nástrojům byly důležitými ingrediencemi při definování ducha Jøtulu.

NADČASOVÝ DESIGN

Naše nadčasové produkty propojují minulost a současnost a integrují se s architektonickými kvalitami moderních obytných prostor. Vyznačují se norským řemeslným zpracováním a funkčním designem s okamžitou přitažlivostí a designovými kvalitami, které se vymykají krátkodobým trendům. Zatímco krása je v oku pozorovatele, dobrý design je rozhodně víc, než se na první pohled zdá. V Jøtulu pevně věříme, že forma by měla následovat funkci.

ZDROJ POZNÁNÍ

Nároční zákazníci kupují Jøtul, protože vědí, že nic není ponecháno náhodě. Jsme hrdí na umění navrhovat a vyrábět nejlepší a nejodolnější litinová kamna a krbové vložky na světě, ale také na zákazníky, kteří oceňují naše výrobky. Vaše spokojenost je to, co nás pohání, a rádi sdílíme naši vášeň, odborné znalosti a znalosti prostřednictvím průvodců a know-how, aby se vaše Jøtul stal celoživotním zdrojem tepla a pohodlí.

KVALITA, KTERÁ VYDRŽÍ CELÝ ŽIVOT

Naši zákazníci si zaslouží absolutně nejlepší kamna a krbové vložky. Proto jsou všechny naše výrobky ručně vyráběny v Norsku za použití pouze těch nejlepších dostupných materiálů. Ve skutečnosti je naše bezkonkurenční odolnost hlavním důvodem, proč Jøtul nabízí nejdelší záruku na trhu. Není divu, proč je náš F602 nejprodávanějším a nejkopírovanějším krbem v historii.

LITINA, VOLBA PRO GENERACE

Použití litiny jako materiálu je založeno na nekompromisní zkoušce času. Díly jsou extrémně odolné, přesto se snadno vyměňují a nedeformují se ani po mnoha letech používání.

VYTÁPĚNÍ NORSKÝM ZPŮSOBEM

Dlouholeté zkušenosti se zvládáním skandinávského klimatu nás naučily, že teplo je víc, než lze změřit teploměrem. Naše výrobky dodávají všechny rozměry, ať už se jedná o praskající zvuk ohně, výhled na dokonalý plamen, optimalizované spalování pro efektivní a udržitelné použití nebo nadčasový design.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam