- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna NORDflam ARICA, 11 kW, černá
Krbová kamna NORDflam ARICA, 11 kW, černá
Krbová kamna NORDflam ARICA, 11 kW, černá
Litinová kamna s výkonem 11 kW vhodná pro vytápění větších prostor. Nabízí odolnou konstrukci, stabilní výkon a dlouhou životnost při pravidelném provozu. Zobrazit více
Proč krbová kamna NORDflam ARICA, 11 kW, černá?
Krbová kamna NORDflam ARICA, 11 kW jsou výkonná litinová kamna, která nabízí efektivní vytápění středně velkých až velkých prostor. Díky výkonu 11 kW jsou ideální jako hlavní zdroj tepla pro rodinný dům, chalupu nebo větší obytné prostory.
Značka NORDflam patří mezi osvědčené výrobce litinových kamen, která vynikají dlouhou životností, vysokou odolností a stabilním výkonem. Masivní litinová konstrukce zajišťuje vysokou akumulaci tepla a spolehlivý provoz i při každodenním topení.
Model ARICA zaujme především trojstranným prosklením, které umožňuje pohled na oheň z více stran a dělá z kamen výrazný designový prvek interiéru. Kamna tak kombinují výkon, funkčnost i estetiku.
Díky systému primárního, sekundárního a terciárního spalování dochází k efektivnímu dohořívání plynů, vyšší účinnosti a nižším emisím. Kamna jsou vhodná pro moderní a úsporné vytápění.
Jaké jsou přednosti krbových kamen NORDflam ARICA?
- Výkon 11 kW – ideální pro větší prostory a domy
- Trojstranné prosklení – maximální zážitek z ohně
- Litinová konstrukce – dlouhá životnost a vysoká odolnost
- Primární, sekundární i terciární spalování – vyšší účinnost a čistší provoz
- Deflektor – lepší využití tepla ze spalin
- Regulace přívodu vzduchu – přesné ovládání výkonu
- Prostorné topeniště – možnost spalování větších polen
- Oplach skla – čistý pohled na oheň
- Horní i zadní vývod kouřovodu – flexibilní instalace
- Stabilní výkon – vhodné pro každodenní provoz
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 11 kW |
| Výkon do vzduchu | 7-12 kW |
| Účinnost kamen | 75 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 140 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 40 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 370 °C |
| Záruka | 24 měsíců |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 14,3 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


POWERMAT Krbový vysavač na popel PM-ESP-2000


Sklo pod kamna - FLAMINGO Obdelník 850x1000 mm, černé, fazeta / 6 mm


KAMINER ODK013-20L vysavač na popel 20L


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Koš na dřevo FLAMINGO HS002


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 8 mm


Krbové nářadí FLAMINGO HS15110


Lopatka plechová FLAMINGO HS15109, černá


PE-PO pevný podpalovač 40 podpalů


PE-PO dřevěný podpalovač - kostičky 100 ks


PE-PO gelový podpalovač 1 l
Související produkty


Kouřovod - trubka 150mm/25cm/1,5mm


Kouřovod - klapka 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna NORDflam FLAM, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam KIRUNA, 8,4 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MALMO, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam SKANE, 9 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PILLAR, 5,7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam KATANIA, 6 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PALESTRO, 8 kW, černá


Krbová kamna NORDflam TORIA s bočním přikládáním, 11 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PLATO, 6 kW, černá


Krbová kamna NORDflam IBERIA, 10 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ASTI, 10 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ANCONA, 9 kW, černá


Krbová kamna NORDflam AKRON, 9 kW, patina


Krbová kamna NORDflam ADRIA, 7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ARICA, 11 kW, černá


Krbová kamna NORDflam BREMA, 11 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PRIMO, 7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam SORA, 7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam AUGUSTA, 7,8 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MOVEN, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PALERMO, 7,8 kW, černá


Krbová kamna NORDflam HEMER, 11 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW, černá








Dnes Vám poradí Martin



