- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW, černá
Krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW, černá
Krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW, černá
Litinová krbová kamna s výkonem 5,7 kW vhodná pro vytápění menších prostor. Nabízí kompaktní rozměry, přesnou regulaci výkonu a dlouhou životnost díky celolitinové konstrukci. Zobrazit více
Proč krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW, černá?
Krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW jsou kompaktní litinová kamna, která nabízí efektivní vytápění menších až středně velkých prostor. Díky výkonu 5,7 kW jsou ideální jako hlavní zdroj tepla pro menší rodinný dům, chalupu nebo nízkoenergetický dům.
Značka NORDflam je známá výrobou kvalitních litinových kamen, která vynikají dlouhou životností, vysokou odolností a stabilním výkonem. Dvojité litinové stěny zajišťují výbornou akumulaci tepla a dlouhodobě spolehlivý provoz.
Kamna ROMA umožňují jemnou regulaci výkonu, takže zvládnou jak udržovací temperování, tak plnohodnotné vytápění. To oceníte zejména v dobře izolovaných domech.
Díky prvkům jako sekundární spalování, deflektor a externí přívod vzduchu dochází k efektivnímu spalování, nižší spotřebě paliva a čistšímu provozu.
Jaké jsou přednosti krbových kamen NORDflam ROMA?
- Výkon 5,7 kW – ideální pro menší až střední prostory
- Litinová konstrukce – dlouhá životnost a vysoká odolnost
- Dvojité litinové stěny – výborná akumulace tepla
- Sekundární spalování – vyšší účinnost a čistší provoz
- Externí přívod vzduchu – vhodné pro moderní domy
- Možnost jemné regulace výkonu – komfortní ovládání
- Deflektor – lepší využití tepla ze spalin
- Kompaktní rozměry – vhodné i do menších místností
- Horní vývod kouřovodu – jednoduchá instalace
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 5,7 kW |
| Účinnost kamen | 81,9 % |
| Kouřovod | 120 mm |
| Váha | 89 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 25 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,13 % |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní, zadní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 367 °C |
| Vytápěcí schopnost | 125 m3 |
| Pečící trouba | Ne |
| Regulovatelný výkon minimální | 2,9 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 7,4 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 8 mm


Krbové nářadí FLAMINGO HS15110


Lopatka plechová FLAMINGO HS15109, černá


PE-PO pevný podpalovač 40 podpalů


PE-PO dřevěný podpalovač - kostičky 100 ks


PE-PO gelový podpalovač 1 l


KAMINER ODK013-20L vysavač na popel 20L


POWERMAT Krbový vysavač na popel PM-ESP-2000


Sklo pod kamna - FLAMINGO Obdelník 850x1000 mm, černé, fazeta / 6 mm


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Koš na dřevo FLAMINGO HS002


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Související produkty


Kouřovod - trubka 120mm/100cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 120mm/25cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 120mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 120mm/0,5mm


Kouřovod - koleno 90/120mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/120mm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna NORDflam BRENO, 10 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ERINO, 7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam FOKUS, 4 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MERIDO, 5,4 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MOVEN, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PALERMO, 7,8 kW, černá


Krbová kamna NORDflam HEMER, 11 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ROMA, 5,7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MODENA, 7,5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam WERONA, 7,5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam RAGUSA, 9,5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MARSALA, 9,5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam VERDO, 7 kW, černá


Krbová kamna NORDflam VERDO, 7 kW, patyna


Krbová kamna NORDflam BOLONIA, 10,5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam CARINI, 8,4 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ASKER, 6,5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam ALTA, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam FLAM, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam KIRUNA, 8,4 kW, černá


Krbová kamna NORDflam MALMO, 5 kW, černá


Krbová kamna NORDflam SKANE, 9 kW, černá


Krbová kamna NORDflam PILLAR, 5,7 kW, černá












Dnes Vám poradí Martin



