- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- NORDFLAM krbová kamna ARICA - černá
NORDFLAM krbová kamna ARICA - černá
Detailní informace
Proč krbová kamna Nordflam ARICA?
- Zaručená kvalita tepelného zařízení
- Moderní design
- Součástí krbových kamen je popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Cenová dostupnost
- Záruka 24 měsíců
Krbová kamna Nordflam  PALESTRO jsou kamna od výrobce krbových vložek Nordflam. Jejich kvalita a propracovaný design si našla mezi zákazníkmy oblíbenost a jedná se o jedny z nejprodávanějších kamen a teplovzdušných vložek na našem i zahraničním trhu.
96735fe7aed9e2.pdf (pdf, 539.9 kB)
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 11 kW |
| Výkon do vzduchu | 7-12 kW |
| Účinnost kamen | 75 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 140 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 40 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 370 °C |
| Záruka | 24 měsíců |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 14,3 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS002
Skladem
24,60 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,10 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,60 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 8 mm
Skladem
87,40 EUR


PE-PO pevný podpalovač 40 podpalů
Skladem
1,50 EUR


PE-PO dřevěný podpalovač - kostičky 100 ks
Skladem
4,70 EUR


PE-PO gelový podpalovač 1 l
Skladem
4,50 EUR
Související produkty
-7%


-7%
Trubka 150mm/25cm/1,5mm
Skladem
10,70 EUR
11,50 EUR
-7%


-7%
Klapka 150mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
22,50 EUR
24,20 EUR
-6%


-6%
Koleno 90/150mm/1,5mm
Skladem
16,60 EUR
17,70 EUR
-6%


-6%
Koleno 45/150mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
14,70 EUR
15,60 EUR
-8%


-8%
Růžice 150mm/0,5mm
Skladem
3,40 EUR
3,70 EUR
-5%


-5%
Trubka 150mm/100cm/1,5mm
Skladem
27,30 EUR
28,70 EUR
Alternativní produkty


NORDFLAM krbová kamna Flam - černá
Naskladnění 05/2026
504,70 EUR


NORDFLAM krbová kamna Kiruna - černá
Skladem
859,20 EUR


NORDFLAM krbová kamna Malmo - černá
Dodáme za 1-2 týdny
902,60 EUR


NORDFLAM krbová kamna Skane - černá
Skladem
994,80 EUR


NORDFLAM krbová kamna Pillar - černá
Dodáme za 1-2 týdny
627,70 EUR


NORDFLAM krbová kamna Katania - černá
Skladem
678,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna PALESTRO - černá
Dodáme za 1-2 týdny
403,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna TORIA s bočním přikládáním - černá
Skladem
1050,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna PLATO - černá
Dodáme za 1-2 týdny
441,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna IBERIA - černá
Skladem
777,80 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna ASTI - černá
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
774,20 EUR
K vidění na prodejně
+ Dárek


K vidění na prodejně
+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna ANCONA - černá
Dodáme za 1-2 týdny
685,60 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna AKRON - patina
Dodáme za 1-2 týdny
739,80 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna ADRIA - černá
Skladem
594,60 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna ARICA - černá
Dodáme za 1-2 týdny
895,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
Nordflam krbová kamna BREMA černá
Skladem
895,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
Nordflam krbová kamna PRIMO černá
Skladem
470,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna SORA - černá
Skladem
656,20 EUR
+ Dárek


+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna AUGUSTA - černá
Skladem
958,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
Nordflam krbová kamna MOVEN černá
Skladem
1049,10 EUR


NORDFLAM krbová kamna PALERMO - černá
Skladem
902,60 EUR


NORDFLAM krbová kamna Hemer - černá
Skladem
1005,70 EUR
Novinka
K vidění na prodejně
+ Dárek


Novinka
K vidění na prodejně
+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna ROMA - černá
Skladem
656,20 EUR
Novinka
+ Dárek


Novinka
+ Dárek
NORDFLAM krbová kamna MODENA - černá
Dodáme za 1-2 týdny
848,30 EUR






Dnes Vám poradí Martin

