- Domů
- Krbové vložky
- Krbové vložky bez výměníku
- ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 65.52.31.24
ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 65.52.31.24
ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 65.52.31.24
Výrobce: ROMOTOP
Kód produktu: EKO-012413
Krbové vložky HEAT – třístranné s výsuvnými dvířky a děleným sklem
Tyto krbové vložky jsou jedinečné svým nízkým výkonem a velkým prosklením, díky čemuž přinášejí nejen účinné, ale i esteticky atraktivní vytápění, které zaujme na první pohled. Díky těmto vlastnostem jsou ideální volbou pro nízkoenergetické a pasivní domy, kde je potřeba topit efektivně, bez rizika přetápění prostoru.
Krbové vložky HEAT spojují moderní design s nejnovějšími technologiemi. Velké třístranné prosklení poskytuje nerušený pohled na plameny z více úhlů a přináší jedinečný zážitek z živého ohně. Čisté pravoúhlé linie rámu skla podtrhují minimalistický vzhled, který skvěle zapadne do moderních interiérů.
Hlavní výhody
- Nízký výkon – ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy, bez rizika přetápění místností.
- Velké třístranné prosklení – maximální vizuální zážitek z plamenů z různých úhlů.
- SILENT LIFT – tichý, plynulý a přesný chod výsuvných dvířek.
- IGNITON – odolná žáruvzdorná výstelka spalovací komory.
- DOUBLE SPIN – vyšší účinnost a ekologičnost spalování.
- Čisté sklo díky sekundárnímu přívodu vzduchu – omezuje usazování nečistot.
- CPV – centrální přívod externího vzduchu – vhodné pro moderní stavby s řízeným větráním.
- Akumulační sady MAMMOTH – prodloužení sálání tepla až o 12 hodin.
- Moderní minimalistický design – čisté linie, které ladí s každým interiérem.
Krbové vložky HEAT tak představují perfektní řešení pro všechny, kdo hledají kvalitní, funkční a designově výjimečný zdroj tepla.
Technická dokumentace (pdf, 1.9 MB)
Návod (pdf, 3.5 MB)
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 7,8 kW |
| Kouřovod | 200 mm |
| Váha | 216 kg |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Prosklení | 3 skla |
| Typ skla | 3 skla |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocel |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Spotřeba paliva | 2,2 kg/hod |
| Účinnost (%) | 82 |
| Barva spalovací komory | Šedý Igniton |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


ŠVEC podpalovač - dřevitá vlna 90ks
Skladem
249 Kč


ŠVEC podpalovač - dřevitá vlna 22ks
Skladem
69 Kč
Novinka


Novinka
PE-PO plechová krabička s pevným podpalovačem
Vyprodáno
67 Kč


PE-PO podpalovač z dřevité vlny 100 ks
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
219 Kč


PE-PO tekutý podpalovač 1 l
Skladem
94 Kč


PE-PO podpalovač z dřevité vlny 150 ks
Skladem
335 Kč


PE-PO gelový podpalovač 1 l
Skladem
109 Kč


PE-PO pevný podpalovač - krabička
Skladem
41 Kč


ŠVEC podpalovač - dřevitá vlna 50ks
Skladem
139 Kč


PE-PO dřevěný podpalovač - kostičky 100 ks
Skladem
113 Kč


PE-PO pevný podpalovač 40 podpalů
Skladem
35 Kč


PE-PO podpalovač z dřevité vlny 32 ks
Skladem
89 Kč


PE-PO dřevěný podpalovač 32 podpalů
Skladem
30 Kč
Související produkty
-8%


-8%
Kouřovod - zděř 200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
156 Kč
169 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 200mm/100cm/1,5mm
Skladem
777 Kč
819 Kč
-19%


-19%
Kouřovod - koleno - stavitelné 90* 200mm/2mm
Skladem
613 Kč
759 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - koleno 90/200mm/1,5mm
Skladem
547 Kč
579 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 200mm/50cm/1,5mm
Skladem
502 Kč
529 Kč
-11%


-11%
Kouřovod - růžice 200mm/0,5mm
Skladem
97 Kč
109 Kč
Alternativní produkty


ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 50.52.31.24
Dodáme za 2-3 týdny
80 918 Kč


ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 50.52.31.26
Dodáme za 2-3 týdny
83 345 Kč


ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 65.52.31.24
Dodáme za 2-3 týdny
85 111 Kč


ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 65.52.31.26
Dodáme za 2-3 týdny
87 665 Kč


ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 80.52.31.24
Dodáme za 2-3 týdny
92 099 Kč


ROMOTOP krbová vložka HEAT C 3G L 80.52.31.26
Dodáme za 2-3 týdny
94 864 Kč







Dnes Vám poradí Martin



