- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- PROTERMO krbová kamna NOVA EKO
PROTERMO krbová kamna NOVA EKO
PROTERMO krbová kamna NOVA EKO
PRO-TERMO krbová kamna NOVA EKO
Krbová kamna na tuhá paliva - jmenovitý výkon 7,5 kW, účinnost vytápění 78 %, energetická třída A, Ekodesign 2022.
Kamna NOVA EKO jsou stvořena s nadčasovým designem a to je dělá tak odlišné. K jejich estetice významně přispívá moderní antracitová barva. Kamna NOVA EKO jsou vyrobena z ocelových plechů válcovaných za studena, což zaručuje jejich odolnost. Kamna mají velké topeniště, pod kterým je prostor pro uložení palivového dřeva. Jako palivo lze použít suché dřevo, dřevěné brikety, dřevěné uhlí a uhelné brikety. Dveře jsou zdobeny odolným keramickým sklem, díky kterému je vidět krásné panorama ohně. Tyto kamna jsou ideální pro vytápění 30–50 m3. Pokud jste fanouškem vaření, s těmito kamny budete moci připravit lahodná jídla pro Vaši rodinu. NOVA EKO splňuje normu CE, což znamená, že je v souladu s nejpřísnějšími předpisy EU o bezpečnosti a energetické účinnosti.
Bezpečnostní vzdálenost od hořlavých součástí:
- Strany = 40 cm
- Vzadu = 40 cm
- Vpředu = 80 cm
Emisní limity při 13% podílu O2 (limitní hodnoty s platností od 1.1.2022 / krbová kamna této značky):
- CO - oxid uhelnatý [mg/m3] - 1500 / 938
- OGC - organické plynné sloučeniny [mg/m3] - 120 / 52,37
- NOx - oxid uhelnatý [mg/m3] - 200 / 115
- PM - pevné částice: HF [mg/m3] - 40 / 33,44
- Energetická účinnost vytápění [%] - 65+ / 78
Před instalací krbu si nechte zkontrolovat Váš komín od kominíka. Při instalaci a užívání dodržujte technický návod k použití.
Poznámka: Redukování kouřovodů na jiný průměr, než je vývod z krbových kamen, je možný s pomocí jednoduché redukce (dvojkruží) zapojit z menšího průměru (kamna) na větší (komín). Obráceně toto není možné.
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 7,5 kW |
| Účinnost kamen | 78 % |
| Kouřovod | 120 mm |
| Váha | 54 kg |
| Barva | antracit |
| Délka polen | 25 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocel, litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety, uhlí |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Rozměr topeniště (Š x V x H) | 315x285x230 mm |
| Varná plotna | Ne |
| Vytápěcí schopnost | 30-50 m3 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 410x725x375 mm |
| Pečící trouba | Ne |
| Regulovatelný výkon minimální | 3,8 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 9,7 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Související produkty


Kouřovod - trubka 120mm/25cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 120mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 120mm/100cm/1,5mm


Kouřovod - klapka 120mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/120mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/120mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/120mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - růžice 120mm/0,5mm


Kouřovod - zděř 120mm/1,5mm
Alternativní produkty


PROTERMO krbová kamna LAVA BASIC GLASS


PROTERMO krbová kamna LAVA BASIC


PROTERMO krbová kamna NOVA S


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11 kW - červená (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11 kW - Javor (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11 kW - hnědá sametová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11 kW - olivová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11 kW - krémová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11 kW - šedá (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11 kW - červená (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11 kW - hnědá sametová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11 kW - olivová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11 kW - krémová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11 kW - šedá (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11 kW - hnědá sametová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11 kW - olivová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11 kW - krémová (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11 kW - šedá (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11 kW - červená (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11 kW - Bělený Dub (bez výměníku)


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11 kW - Ořech (bez výměníku)


PROTERMO krbová kamna NOVA EKO


PROTERMO krbová kamna LAVA CERAMIC - šedá







Dnes Vám poradí Martin



