- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Jotul krbová kamna F 520 - černý lak
Jotul krbová kamna F 520 - černý lak
Jotul krbová kamna F 520 - černý lak
Výrobce: JOTUL
Kód produktu: EKO-011088
Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to umožní zažít. Trojstranné prosklení s širokými bočními skly poskytuje fantastický pohled na plameny, který si můžete vychutnat z mnoha různých úhlů. Sklo je potažené speciálním povrchem, který ho udržuje stále čisté. Chytrá a intuitivní regulace přívodu vzduchu zajišťuje snadné zatápění a ovládání kamen. Díky vnitřnímu obložení topeniště bíle smaltovanými pláty kamna září, i když se v nich zrovna netopí. V jejich podstavci se ukrývá praktický úložný prostor na dřevo.
- Panoramatický výhled na oheň
- Praktické detaily
- Prostorné topeniště
- Jednoduchá obsluha
Rozměry:
- Výška: 1 000 mm
- Šířka: 594 mm
- Hloubka: 532 mm
u6736011eb7c67.pdf (pdf, 310 kB)
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 7 kW |
| Účinnost kamen | 77 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 170 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 50 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0.07 % |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní, zadní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 350 m3 |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 594x1000x532 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 3,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 9,1 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
79 Kč


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
698 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
1 779 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
1 769 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
1 659 Kč
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
759 Kč


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
709 Kč


Čistič krbových skel - houba
Skladem
159 Kč


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
239 Kč
-6%
K vidění na prodejně


-6%
K vidění na prodejně
Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489
Dodáme za 1-2 týdny
1 156 Kč
1 226 Kč


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
179 Kč


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
99 Kč
Související produkty
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm
Skladem
427 Kč
449 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - trubka 150mm/25cm/1,5mm
Skladem
260 Kč
279 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Skladem
665 Kč
699 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm
Skladem
403 Kč
429 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
358 Kč
379 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem
Skladem
502 Kč
529 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné
Skladem
644 Kč
689 Kč
-9%


-9%
Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm
Skladem
145 Kč
159 Kč
-9%


-9%
Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm
Skladem
81 Kč
89 Kč
Alternativní produkty


Jotul krbová kamna F 400 ECO/SE - smalt slonová kost
Dodáme za 7-8 týdnů
78 990 Kč


Jotul krbová kamna F 500 ECO - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
78 990 Kč


Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - modročerný smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
83 090 Kč


Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - smalt slonová kost
Dodáme za 7-8 týdnů
88 390 Kč


Jotul krbová kamna F 520 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
106 990 Kč


Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
133 990 Kč


Jotul krbová kamna F 105 R B - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
62 290 Kč


Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
61 290 Kč


Jotul krbová kamna F 105 R LL - bílý smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
72 790 Kč


Jotul krbová kamna F 305 R B - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
75 890 Kč


Jotul krbová kamna F 305 R LL - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
68 590 Kč


Jotul krbová kamna F 305 R LL - bílý smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
86 290 Kč


Jotul krbová kamna F 162 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
53 990 Kč


Jotul krbová kamna F 163 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
59 190 Kč


Jotul krbová kamna F 163 - bílý smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
67 990 Kč


Jotul krbová kamna F 165 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
71 690 Kč


SILATERM kamnářská malta KAMMAL 30 S - 5 kg
Skladem
280 Kč


Lepidlo CERAFIX k lepení těsnění
Skladem
44 Kč
+ Dárek


+ Dárek
Jotul krbová kamna F 602 ECO - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
33 290 Kč


Jotul krbová kamna F 602 ECO - modročerný smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
37 390 Kč


Jotul krbová kamna F 200 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
62 390 Kč


Jotul krbová kamna F 205 BP - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
62 390 Kč


Jotul krbová kamna F 400 ECO - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
70 690 Kč


Jotul krbová kamna F 400 ECO/SE - modročerný smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
74 890 Kč









Dnes Vám poradí Martin



