- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak
Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak
Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak
Navzdory malým rozměrům jsou Jotul F 105 kamna s velkým charakterem. K charakteristickým rysům bezesporu patří velká horizontální dvířka, která umožňují nádherný výhled na oheň. Regulace přívodu vzduchu je jednoduchá a intuitivní. Model se dodává s tradičními nožkami nebo s podstavcem a lze ho doplnit příslušenstvím na objednávku: límcem a horní deskou z mastku. Kamna Jotul F 105 jsou konstruována tak, aby docílila optimálního spalování při nízkém energetickém výkonu, ale zároveň jsou dostatečně robustní, aby dokázala zahřát i v největších mrazech. Díky kombinaci sálavého a konvekčního tepla vytvářejí velmi příjemné klima, a navíc je lze velice snadno umístit prakticky kamkoli v interiéru. Jotul F 105 je jako stvořený pro nízkoenergetické domy. Výrobek splňuje nejpřísnější emisní limity a dokáže spalovat ekologicky i při nízkém výkonu. Kamna Jotul F 105 dosahují čistého spalování s minimální spotřebou dřeva 0,8 kg/hod.
- Velmi nízké emise
- Kompaktní a moderní kamna na dřevo s nádherným výhledem na oheň
- Optimální čisté spalování už od 2,4 kW
- Kombinují sálavé a konvekční teplo
- Vhodné pro nízkoenergetické domy
Rozměry:
- Výška: 690 mm
- Šířka: 410 mm
- Hloubka: 325 mm
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 4,5 kW |
| Účinnost kamen | 83 % |
| Kouřovod | 125 mm |
| Váha | 97 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 33 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0.09 % |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní, zadní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 200 m3 |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 410x690x325 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 2,3 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 5,8 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Čistič krbových skel - houba


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Související produkty


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/25cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm
Alternativní produkty


Jotul krbová kamna F 400 ECO/SE - smalt slonová kost


Jotul krbová kamna F 500 ECO - černý lak


Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - modročerný smalt


Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - smalt slonová kost


Jotul krbová kamna F 520 - černý lak


Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP - černý lak


Jotul krbová kamna F 105 R B - černý lak


Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak


Jotul krbová kamna F 105 R LL - bílý smalt


Jotul krbová kamna F 305 R B - černý lak


Jotul krbová kamna F 305 R LL - černý lak


Jotul krbová kamna F 305 R LL - bílý smalt


Jotul krbová kamna F 162 - černý lak


Jotul krbová kamna F 163 - černý lak


Jotul krbová kamna F 163 - bílý smalt


Jotul krbová kamna F 165 - černý lak


SILATERM kamnářská malta KAMMAL 30 S - 5 kg


Lepidlo CERAFIX k lepení těsnění


Jotul krbová kamna F 602 ECO - černý lak


Jotul krbová kamna F 602 ECO - modročerný smalt


Jotul krbová kamna F 200 - černý lak


Jotul krbová kamna F 205 BP - černý lak


Jotul krbová kamna F 400 ECO - černý lak









Dnes Vám poradí Martin



