- Domů
- Krbové vložky
- Krbové vložky bez výměníku
- INVICTA krbová vložka 800 Horizontal 9284-75 s klapkou
INVICTA krbová vložka 800 Horizontal 9284-75 s klapkou
INVICTA krbová vložka 800 Horizontal 9284-75 s klapkou
Výrobce: INVICTA
Kód produktu: EKO-005210
Proč krbovou vložku INVICTA Grande Vision 840 9284-75?
Jedná se o celolitinové krbové vložky s výkonem od 14kW a vysokou účinností. Do krbové vložky můžete přikládat polena o délce od 50cm.
Co patří mezi výhody krbové vložky INVICTA?
- délka polen od 50cm
- vysoká účinnost
- oplach skla
- možnost napojení na externí přívod vzduchu
- moderní a klasický design
- krbové vložky INVICTA získali ocenění Flamme Verte (zelený plamen)
- certifikát CE
- snadná údržba
- 5 let záruka
- dostupnost náhradních dílů (většinou vše skladem)
- velké prosklení
- zdvojená záda
A jak vlastně probíhá kompletní výroba a odlévání krbových vložek a sortimentu INVICTA?
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 12 kW |
| Kouřovod | 200 mm |
| Váha | 133 kg |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 50 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,11 % |
| Klapka | Ano |
| Prosklení | přední |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 223 °C |
| Rozměr (ŠxVxH) | 846x703x465 mm |
| Rozměr dvířek | 846x484 mm |
| Vytápěcí schopnost | 325-375 m3 |
| Účinnost | 77 % |
| Zdvojená záda | Ano |
| Značka ekologického vytápění Flamme Verte | Ano |
| Záruka | 60 měsíců |
| Účinnost (%) | 77 |
| Jmenovitý výkon (kW) | 12 |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
239 Kč
Novinka


Novinka
Krbové nářadí FLAMINGO HS001
Naskladnění 06/2026
699 Kč


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
179 Kč


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
99 Kč


Čistič krbových skel - houba
Skladem
159 Kč
-6%
K vidění na prodejně


-6%
K vidění na prodejně
Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489
Dodáme za 1-2 týdny
1 156 Kč
1 226 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x550 mm / 2xR200 / 6 mm
Skladem
889 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 700x450 mm / R350 / 6 mm
Není skladem
639 Kč


Kraft&Dele separátor popela 20L KD479
Skladem
550 Kč
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
759 Kč


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
79 Kč
Související produkty


Kouřovod - klapka 200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
509 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 200mm/50cm/1,5mm
Skladem
502 Kč
529 Kč
-8%


-8%
Kouřovod - zděř 200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
156 Kč
169 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - přechodka 200mm/150mm/1,5mm - kamna/komín
Skladem
460 Kč
489 Kč
-2%


-2%
Kouřovod - přechodka 200mm/160mm/1,5mm - kamna/komín
Skladem
530 Kč
539 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - přechodka 200mm/180mm/1,5mm - kamna/komín
Skladem
370 Kč
399 Kč
-11%


-11%
Kouřovod - růžice 200mm/0,5mm
Skladem
97 Kč
109 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 200mm/100cm/1,5mm
Skladem
777 Kč
819 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - trubka 200mm/25cm/1,5mm
Skladem
317 Kč
339 Kč
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
UNIFLAM krbová vložka 760 EVO levé prosklení s klapkou 260-173-GS
Dodáme za 1-2 týdny
67 872 Kč


INVICTA krbová vložka 700 GA 9270-73-DP s klapkou a externím přívodem vzduchu
Dodáme za 1-2 týdny
32 458 Kč
+ Dárek

+ Dárek
INVICTA krbová vložka 800 Grande Vision 6886-44 zvedací dvířka
Dodáme za 1-2 týdny
53 159 Kč







Dnes Vám poradí Martin







