- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI ORDESA, 10 kW, černá
Krbová kamna BRONPI ORDESA, 10 kW, černá
Krbová kamna BRONPI ORDESA, 10 kW, černá
Krbová kamna BRONPI ORDESA s výkonem 10 kW v černém provedení. Volně stojící spotřebič na tuhá paliva vhodný pro vytápění obytných místností. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI ORDESA, 10 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI ORDESA, 10 kW, černá jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají spolehlivé vytápění, elegantní vzhled a univerzální využití. Díky výkonu 10 kW se hodí pro středně velké obytné prostory, rodinné domy, chalupy i rekreační objekty, kde mohou sloužit jako hlavní nebo výrazný doplňkový zdroj tepla.
Model ORDESA osloví zákazníky, kteří chtějí spojit praktický topný výkon s čistým a nadčasovým designem. Kamna přinesou do interiéru nejen příjemné sálavé teplo, ale i atmosféru domova, kterou podtrhuje pohled na živý oheň.
Černé provedení působí elegantně, univerzálně a nadčasově, takže se snadno začlení do moderních i klasických interiérů. BRONPI ORDESA jsou vhodná pro zákazníky, kteří hledají výkonná kamna s atraktivním vzhledem a širokým využitím.
Pokud hledáte krbová kamna s výkonem 10 kW, která nabídnou spolehlivé vytápění, elegantní černý design a univerzální použití, jsou BRONPI ORDESA, 10 kW, černá velmi zajímavou volbou.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI ORDESA?
- Výkon 10 kW – vhodný pro středně velké obytné prostory
- Černé provedení – elegantní a nadčasový vzhled
- Spolehlivé vytápění – vhodné pro hlavní i doplňkové topení
- Univerzální využití – ideální pro dům, chalupu i rekreační objekt
- Příjemná atmosféra domova – spojení sálavého tepla a pohledu na plameny
- Vhodná do moderních i klasických interiérů – široké možnosti použití
- Praktické řešení pro pravidelné topení – důraz na funkčnost i komfort
- Vyvážený poměr výkonu a designu – estetická i účelná volba
- Čistý a univerzální design – snadné začlenění do interiéru
- Spojení výkonu, estetiky a praktičnosti – atraktivní a funkční řešení
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 10 kW |
| Výkon do vzduchu | 10 kW |
| Účinnost kamen | 76 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 103 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 40 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní, zadní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, uhlí |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) | Ano |
| Spotřeba paliva | 3,2 kg/hod. |
| Terciální přívod vzduchu | Ano |
| Vytápěcí schopnost | 160-230 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 532x699x449 mm |
| Obložení spalovací komory | Litina |
| Regulovatelný výkon minimální | 5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 13 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI PRESTON 14, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI SENA PLUS, 12,5 kW, černá










Dnes Vám poradí Martin





