- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI DERBY 14, 14 kW, černá
Krbová kamna BRONPI DERBY 14, 14 kW, černá
Krbová kamna BRONPI DERBY 14, 14 kW, černá
Krbová kamna BRONPI DERBY 14 s výkonem 14 kW v černém provedení. Volně stojící spotřebič na tuhá paliva vhodný pro vytápění velkých obytných prostor. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI DERBY 14, 14 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI DERBY 14, 14 kW, černá jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají silný výkon, spolehlivé vytápění a elegantní univerzální design. Díky výkonu 14 kW se hodí pro větší obytné prostory, rodinné domy, chalupy i rekreační objekty, kde mohou fungovat jako hlavní nebo velmi výrazný doplňkový zdroj tepla.
Model DERBY 14 osloví zákazníky, kteří chtějí kamna s důrazem na výkon, praktičnost a snadné začlenění do interiéru. Nabízí řešení pro pravidelné vytápění a zároveň přináší příjemnou atmosféru domova, kterou vytváří pohled na živý oheň a sálavé teplo.
Černé provedení působí nadčasově, elegantně a univerzálně, takže kamna dobře zapadnou do moderních i tradičně laděných interiérů. BRONPI DERBY 14 tak představují atraktivní řešení pro ty, kdo hledají kombinaci vysokého výkonu, čistého vzhledu a širokého využití.
Pokud hledáte krbová kamna s výkonem 14 kW, která nabídnou spolehlivé vytápění, elegantní černý design a univerzální použití, jsou BRONPI DERBY 14, 14 kW, černá velmi zajímavou volbou.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI DERBY 14?
- Výkon 14 kW – vhodný pro větší obytné prostory
- Černé provedení – elegantní a nadčasový vzhled
- Spolehlivé vytápění – vhodné pro hlavní i doplňkové topení
- Univerzální využití – ideální pro dům, chalupu i rekreační objekt
- Příjemná atmosféra domova – spojení sálavého tepla a pohledu na plameny
- Vhodná do moderních i tradičních interiérů – široké možnosti použití
- Praktické řešení pro pravidelné topení – důraz na funkčnost i komfort
- Silný zdroj tepla – pro náročnější vytápění větších místností
- Čistý a univerzální design – snadné začlenění do interiéru
- Spojení výkonu, estetiky a praktičnosti – atraktivní a funkční volba
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 14 kW |
| Výkon do vzduchu | 14 kW |
| Účinnost kamen | 75 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 174 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 60 cm |
| Dvojité stěny spalovací komory | Ano |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní, zadní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 14 Pa |
| Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) | Ano |
| Spotřeba paliva | 4,3 kg/hod. |
| Terciální přívod vzduchu | Ano |
| Vytápěcí schopnost | 200-357 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 728x764x491 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 7 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 18,2 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Čistič krbových skel - houba


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI PRESTON 14, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI SENA PLUS, 12,5 kW, černá











Dnes Vám poradí Martin





