- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LISBOA v černém provedení s nástavbou a výkonem 11 kW. Vhodná pro vytápění obytných prostor na tuhá paliva. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá jsou výbornou volbou pro ty, kdo hledají elegantní vysoký design, spolehlivý výkon a výrazný prvek do interiéru. Díky výkonu 11 kW se hodí pro středně velké až větší obytné prostory, rodinné domy, chalupy i rekreační objekty, kde mohou sloužit jako hlavní nebo výrazný doplňkový zdroj tepla.
Provedení s nástavbou dodává kamnům vyšší a elegantnější siluetu, díky které působí v prostoru reprezentativně a vzdušně. Černé provedení podtrhuje moderní a nadčasový vzhled, který se snadno kombinuje s minimalistickými, industriálními i klasicky laděnými interiéry.
Model BRONPI LISBOA osloví zákazníky, kteří chtějí spojit funkční vytápění s esteticky výrazným řešením. Kamna nabídnou nejen příjemné teplo a atmosféru živého ohně, ale i designový efekt, díky kterému se stanou přirozenou dominantou místnosti.
Pokud hledáte krbová kamna s nástavbou, která nabídnou výkon 11 kW, černý elegantní vzhled a výrazný designový charakter, jsou BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá velmi atraktivní volbou.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI LISBOA?
- Výkon 11 kW – vhodný pro středně velké až větší obytné prostory
- Provedení s nástavbou – vyšší elegantní silueta a reprezentativní vzhled
- Černé provedení – nadčasový a univerzální design
- Výrazný designový prvek – kamna se stanou dominantou interiéru
- Spolehlivé vytápění – vhodná jako hlavní i doplňkový zdroj tepla
- Příjemná atmosféra domova – teplo a vizuální efekt živého ohně
- Vhodná pro dům i chalupu – široké možnosti využití
- Univerzální styl – hodí se do moderních i klasických interiérů
- Vzdušný a elegantní vzhled – ideální pro zákazníky, kteří chtějí design i funkčnost
- Spojení výkonu, estetiky a praktičnosti – atraktivní volba pro náročnější uživatele
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 11 kW |
| Výkon do vzduchu | 11 kW |
| Účinnost kamen | 78 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 185 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 60 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech, litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Spotřeba paliva | 3,25 kg/hod. |
| Vytápěcí schopnost | 130-240 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 822x2430-2900x550 mm |
| Vývod na rozvod teplého vzduchu | 120 mm |
| Obložení spalovací komory | šamot |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 14,3 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Související produkty


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI PRESTON 14, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI SENA PLUS, 12,5 kW, černá








Dnes Vám poradí Martin





