- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION v černém provedení s bočním prosklením a výkonem 12 kW. Třístranný výhled na oheň, palivo tuhá paliva. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá jsou skvělou volbou pro ty, kdo chtějí spojit výkonné vytápění, moderní design a mimořádně atraktivní pohled na oheň. Díky výkonu 12 kW se hodí pro středně velké až větší obytné prostory, rodinné domy, chalupy i rekreační objekty, kde mohou sloužit jako hlavní nebo výrazný doplňkový zdroj tepla.
Hlavní předností modelu LISBOA-3C VISION je boční prosklení, které rozšiřuje pohled na plameny a dává ohni více prostoru vyniknout. Díky tomu kamna působí otevřeněji, elegantněji a vytvářejí v interiéru ještě silnější atmosféru. Jsou ideální pro zákazníky, kteří chtějí, aby kamna nebyla jen zdrojem tepla, ale také výrazným designovým prvkem.
Černé provedení dodává kamnům nadčasový, univerzální a reprezentativní vzhled, který snadno zapadne do moderních i klasicky laděných interiérů. BRONPI LISBOA-3C VISION ocení ti, kdo hledají spolehlivý výkon, atraktivní prosklení a elegantní řešení pro každodenní vytápění.
Pokud hledáte krbová kamna s bočním prosklením, která nabídnou silný výkon, moderní černý design a působivý vizuální zážitek z ohně, jsou BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá velmi zajímavou volbou.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI LISBOA-3C VISION?
- Výkon 12 kW – vhodný pro středně velké až větší prostory
- Boční prosklení – širší a atraktivnější pohled na plameny
- Černé provedení – elegantní a nadčasový vzhled
- Moderní design – kamna se stanou výrazným prvkem interiéru
- Více atmosféry v prostoru – oheň je viditelný z více stran
- Vhodná do domu i na chalupu – univerzální využití
- Spolehlivé vytápění – ideální pro pravidelný provoz
- Hodí se do moderních i klasických interiérů – široké možnosti začlenění
- Praktické spojení výkonu a estetiky – funkční i reprezentativní řešení
- Vyšší vizuální komfort – větší požitek z pohledu na živý oheň
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 12 kW |
| Výkon do vzduchu | 12 kW |
| Účinnost kamen | 75 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 201 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 55 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech, litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Spotřeba paliva | 3,5 kg/hod. |
| Vytápěcí schopnost | 130-240 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 822x2430-2900x550 mm |
| Vývod na rozvod teplého vzduchu | 120 mm |
| Obložení spalovací komory | šamot |
| Regulovatelný výkon minimální | 6 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 15,6 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI LISBOA s nástavbou, 11 kW, černá


Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá


Krbová vložka BRONPI PARIS 90, 19 kW


Krbová vložka BRONPI PARIS 90 Vision, 19 kW


Krbová vložka BRONPI LONDRES T, 21 kW


Krbová vložka BRONPI LONDRES, 10 kW








Dnes Vám poradí Martin



