- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI HUESCA s bočním prosklením, 11 kW, černá
Krbová kamna BRONPI HUESCA s bočním prosklením, 11 kW, černá
Krbová kamna BRONPI HUESCA s bočním prosklením, 11 kW, černá
Krbová kamna BRONPI HUESCA v černém provedení s výkonem 11 kW a bočním prosklením pro rozšířený výhled na oheň. Vhodná pro vytápění menších a středních obytných prostor. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI HUESCA s bočním prosklením, 11 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI HUESCA s bočním prosklením, 11 kW, černá jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají výkonné vytápění, atraktivní design a ještě lepší pohled na plameny. Díky výkonu 11 kW se hodí pro středně velké až větší obytné prostory, chalupy, rodinné domy i rekreační objekty, kde mohou sloužit jako hlavní nebo výrazný doplňkový zdroj tepla.
Velkou předností tohoto modelu je boční prosklení, které rozšiřuje pohled na oheň a přináší do interiéru výraznější atmosféru. Plameny si tak můžete užívat z více úhlů, což z kamen dělá nejen praktický zdroj tepla, ale také designový a velmi efektní prvek interiéru.
Černé provedení působí elegantně, univerzálně a nadčasově, takže kamna snadno zapadnou do moderních i klasických prostor. BRONPI HUESCA s bočním prosklením ocení zákazníci, kteří chtějí spojit spolehlivý výkon, příjemné teplo a vizuálně atraktivní řešení.
Pokud hledáte krbová kamna s bočním sklem, která nabídnou výkon 11 kW, elegantní vzhled a krásný pohled na plameny z více stran, jsou BRONPI HUESCA s bočním prosklením, 11 kW, černá velmi zajímavou volbou.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI HUESCA s bočním prosklením?
- Výkon 11 kW – vhodný pro středně velké až větší prostory
- Boční prosklení – širší pohled na plameny z více úhlů
- Černé provedení – nadčasový a elegantní design
- Výrazný estetický prvek – kamna zaujmou i jako součást interiéru
- Silný zdroj tepla – vhodný pro pravidelné i doplňkové vytápění
- Příjemná atmosféra domova – více světla a vizuálního efektu ohně
- Vhodná do domu, na chalupu i do rekreačního objektu – univerzální využití
- Snadné začlenění do moderních i klasických interiérů – univerzální styl
- Praktické spojení výkonu a designu – funkční i atraktivní řešení
- Větší vizuální zážitek z topení – oheň je lépe viditelný a působivější
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 11 kW |
| Účinnost kamen | 76 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 106 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 60 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Spotřeba paliva | 3,4 kg/hod. |
| Terciální přívod vzduchu | Ano |
| Vytápěcí schopnost | 230-300 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 778x2400/2900x476 mm |
| Obložení spalovací komory | vermikulit |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 14,3 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Čistič krbových skel - houba


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Související produkty


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI LISBOA-3C VISION s bočním prosklením, 12 kW, černá


Krbová kamna BRONPI VERSALLES s bočním sklem, 12 kW, černá


Krbová kamna BRONPI VERSALLES VISION s bočním sklem, 12 kW, černá










Dnes Vám poradí Martin





