- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- BLIST krbová kamna ATENE S - antracit
BLIST krbová kamna ATENE S - antracit
Detailní informace
Proč krbová kamna ATENE S - antracit?
Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist ATENE S - antracit?
- Kvalitní materiál
- Nízká pořizovací cena
- Regulační klapka
Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná (pdf, 319.3 kB)
Informace o výrobci
| Výrobní společnost | Blist |
|---|---|
| Adresa | Třída Osvobození 65 |
| m.hrabek@ekoflam.cz |
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8-9 kW |
| Účinnost kamen | 80 % |
| Kouřovod | 120 mm |
| Váha | 55 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 35 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Rozměr topeniště (Š x V x H) | 340x370x380 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 480x940x420 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 4,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 11,7 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
79 Kč


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
698 Kč


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
179 Kč
-6%
K vidění na prodejně


-6%
K vidění na prodejně
Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489
Dodáme za 1-2 týdny
1 156 Kč
1 226 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
1 659 Kč
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
759 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
1 769 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
1 779 Kč


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
709 Kč


Čistič krbových skel - houba
Skladem
159 Kč


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
239 Kč


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
99 Kč
Související produkty
-6%


-6%
Kouřovod - trubka 120mm/25cm/1,5mm
Skladem
235 Kč
249 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - trubka 120mm/50cm/1,5mm
Skladem
359 Kč
379 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - trubka 120mm/100cm/1,5mm
Skladem
565 Kč
599 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - koleno 90/120mm/1,5mm
Skladem
330 Kč
349 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - koleno 45/120mm/1,5mm
Skladem
296 Kč
319 Kč
-5%


-5%
Kouřovod - koleno 90*/120mm/1,5mm nastavitelné
Skladem
614 Kč
649 Kč
-9%


-9%
Kouřovod - zděř 120mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
136 Kč
149 Kč
-11%


-11%
Kouřovod - růžice 120mm/0,5mm
Skladem
79 Kč
89 Kč
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna Berna Lux - antracit
Skladem
6 622 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna Berna Lux - červená
Skladem
6 622 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna Berna Lux - krémová
Skladem
7 190 Kč
-15%
+ Dárek


-15%
+ Dárek
BLIST krbová kamna ATENE S - antracit
Skladem
6 212 Kč
7 322 Kč
-12%
+ Dárek


-12%
+ Dárek
BLIST krbová kamna MODENA - antracit
Skladem
7 903 Kč
9 019 Kč
-12%
+ Dárek


-12%
+ Dárek
BLIST krbová kamna MODENA - červená
Skladem
7 903 Kč
9 019 Kč


BLIST krbová kamna B1 EKO - antracit
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
4 688 Kč
-14%
K vidění na prodejně
+ Dárek


-14%
K vidění na prodejně
+ Dárek
BLIST krbová kamna B10 - antracit
Skladem
5 325 Kč
6 206 Kč
-12%
+ Dárek


-12%
+ Dárek
BLIST krbová kamna Atene S ceramic - červená
Skladem
6 212 Kč
7 099 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna Atene S Ceramic- krémová
Skladem
7 113 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna ATENE G CERAMIC - červená
Dodání do 16-18 týdnů
9 843 Kč
-19%
K vidění na prodejně
+ Dárek


-19%
K vidění na prodejně
+ Dárek
BLIST krbová kamna ATENE G CERAMIC - krémová
Skladem
7 987 Kč
9 823 Kč
-5%
+ Dárek


-5%
+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM N - červená
Skladem
7 903 Kč
8 349 Kč
-6%
+ Dárek


-6%
+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM N - krémová
Skladem
7 857 Kč
8 349 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna VIENNA - krémová
Dodání do 16-18 týdnů
7 919 Kč
-14%
+ Dárek


-14%
+ Dárek
BLIST krbová kamna VIENNA - červená
Skladem
6 762 Kč
7 903 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna POLAR - antracit
Skladem
15 361 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna B MAX 1 - antracit
Dodání do 16-18 týdnů
13 990 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna B MAX 2 - antracit
Skladem
15 658 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna ROMA S s troubou - červená
Skladem
11 453 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna ROMA S s troubou - krémová
Skladem
11 453 Kč
-17%
+ Dárek


-17%
+ Dárek
BLIST krbová kamna ROMA G s troubou - červená
Skladem
11 073 Kč
13 395 Kč
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna ROMA G s troubou - krémová
Skladem
13 421 Kč
-17%
+ Dárek


-17%
+ Dárek
BLIST krbová kamna NAPOLI s troubou - antracit
Skladem
9 382 Kč
11 252 Kč






Dnes Vám poradí Martin



