- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BLIST B1 EKO, 8 kW, antracit
Krbová kamna BLIST B1 EKO, 8 kW, antracit
Krbová kamna BLIST B1 EKO, 8 kW, antracit
Krbová kamna s výkonem 8 kW v antracitovém provedení splňující ekologické požadavky na spalování. Vhodná pro středně velké obytné místnosti, spalování dřeva. Zobrazit více
Proč krbová kamna B1 - antracit?
Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist B1 - antracit?
- Kvalitní materiál
- Nízká pořizovací cena
- Regulační klapka
- ...
Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
s doporučením na míru.
Informace o výrobci
| Výrobní společnost | Blist |
|---|---|
| Adresa | Třída Osvobození 65 |
| m.hrabek@ekoflam.cz |
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Účinnost kamen | 78 % |
| Kouřovod | 120 mm |
| Váha | 38 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 35 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Rozměr topeniště (Š x V x H) | 380x250x350 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 460x770x380 mm |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


Čistič krbových skel - houba


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Související produkty


Ekoflam krbová kamna Verano - antracit


Kouřovod - trubka 120mm/25cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 120mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - trubka 120mm/100cm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/120mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/120mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90*/120mm/1,5mm nastavitelné


Kouřovod - zděř 120mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 120mm/0,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BLIST Berna Lux G, 6 kW, antracit


Krbová kamna BLIST Berna Lux G, 6 kW, červená


Krbová kamna BLIST Berna Lux G, 6 kW, krémová


Krbová kamna BLIST ATENE S, 7,5 kW, antracit


Krbová kamna BLIST MODENA, 7,4 kW, antracit


Krbová kamna BLIST MODENA, 7,4 kW, červená


Krbová kamna BLIST B1 EKO, 8 kW, antracit


Krbová kamna BLIST B10, 7 kW, antracit


Krbová kamna BLIST Atene S Ceramic, 7,5 kW, červená


Krbová kamna BLIST Atene S Ceramic, 7,5 kW, krémová


Krbová kamna BLIST ATENE G CERAMIC, 7,5 kW, červená


Krbová kamna BLIST ATENE G CERAMIC, 7,5 kW, krémová


Krbová kamna BLIST AMBASADOR S Ceramic, 9,4 kW, červená


Krbová kamna BLIST AMBASADOR S Ceramic, 9,4 kW, krémová


Krbová kamna BLIST VIENNA S Ceramic, 7,5 kW, krémová


Krbová kamna BLIST VIENNA S Ceramic, 7,5 kW, červená


Krbová kamna BLIST POLAR, 6,4 kW, antracit


Krbová kamna BLIST B MAX 1, 9 kW, antracit


Krbová kamna BLIST B MAX 2, 10 kW, antracit


Krbová kamna BLIST ROMA S s troubou, 8,5 kW, červená


Krbová kamna BLIST ROMA S s troubou, 8,5 kW, krémová


Krbová kamna BLIST ROMA G s troubou, 8,5 kW, červená


Krbová kamna BLIST ROMA G s troubou, 8,5 kW, krémová













Dnes Vám poradí Martin



