- Domů
- Krbové vložky
- Krbové vložky bez výměníku
- KRATKI krbová vložka LUCY 12 BS slim, pravé prosklení
KRATKI krbová vložka LUCY 12 BS slim, pravé prosklení
KRATKI krbová vložka LUCY 12 BS slim, pravé prosklení
Výrobce: KRATKI
Kód produktu: EKO-005326
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Kouřovod | 160 mm |
| Váha | 213 kg |
| Akumulační materiál | šamot |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 35 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,09 % |
| Prosklení | rohové - pravé |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocel |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu | 125 mm mm |
| Průměrná teplota spalin | 194 °C |
| Rozměr (ŠxVxH) | 781x1282x415 mm |
| Účinnost | 83 % |
| Záruka | 24 měsíců |
| Účinnost (%) | 83 |
| Jmenovitý výkon (kW) | 8 |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Kraft&Dele separátor popela 20L KD479
Skladem
550 Kč


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
239 Kč
Novinka


Novinka
Krbové nářadí FLAMINGO HS001
Naskladnění 06/2026
699 Kč


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
179 Kč


Čistič krbových skel - houba
Skladem
159 Kč
-6%
K vidění na prodejně


-6%
K vidění na prodejně
Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489
Dodáme za 1-2 týdny
1 156 Kč
1 226 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x550 mm / 2xR200 / 6 mm
Skladem
889 Kč


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 700x450 mm / R350 / 6 mm
Není skladem
639 Kč


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
99 Kč
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
759 Kč


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
79 Kč
Související produkty
-19%


-19%
Kouřovod - trubka 160mm/2mm/25cm
Skladem
298 Kč
369 Kč


Kouřovod - přechodka 200/160mm/2mm - kamna/komín
Skladem
439 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - koleno 90/160mm/1,5mm s čistícím otvorem
Skladem
531 Kč
569 Kč
-19%


-19%
Kouřovod - trubka 160mm/2mm/100cm
Skladem
652 Kč
809 Kč
-20%


-20%
Kouřovod - přechodka 160/180mm/2mm - kamna/komín
Skladem
353 Kč
439 Kč
-19%


-19%
Kouřovod - koleno - stavitelné 45* 160mm/2mm
Skladem
395 Kč
489 Kč
-10%


-10%
Kouřovod - koleno - stavitelné UNI 160mm/2mm
Dodáme za 1-2 týdny
859 Kč
959 Kč
-20%


-20%
Kouřovod - přechodka 160/150mm/2mm - kamna/komín
Skladem
352 Kč
439 Kč


Kouřovod - přechodka 160/200mm/2mm - kamna/komín
Skladem
439 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - trubka 160mm/25cm/1,5mm
Skladem
268 Kč
289 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - koleno 45/160mm/1,5mm
Skladem
395 Kč
419 Kč


Kouřovod - přechodka 180/160mm/2mm - kamna/komín
Skladem
439 Kč
-20%


-20%
Kouřovod - trubka 160mm/2mm/50cm
Skladem
398 Kč
499 Kč
-8%


-8%
Kouřovod - koleno - stavitelné 90* 160mm/2mm
Skladem
650 Kč
709 Kč


Hliníkové potrubí 160mm/1,5bm
Skladem
209 Kč
-6%


-6%
Kouřovod - trubka 160mm/100cm/1,5mm
Skladem
692 Kč
739 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - koleno 90/160mm/1,5mm
Skladem
438 Kč
469 Kč
-7%


-7%
Kouřovod - trubka 160mm/50cm/1,5mm
Skladem
428 Kč
459 Kč
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Wiktor 14
Dodáme za 1-2 týdny
21 648 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Zuzia 16 BS, levé prosklení
Dodáme za 1-2 týdny
39 803 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 8
Dodáme za 1-2 týdny
32 394 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 14 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
65 283 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Franek 10
Dodáme za 1-2 týdny
42 361 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 10 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
49 554 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8 BS, levé prosklení
Dodáme za 1-2 týdny
34 188 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
43 421 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Franek 12
Dodáme za 1-2 týdny
46 478 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 13
Dodáme za 1-2 týdny
44 824 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 9
Skladem
35 089 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8
Dodáme za 1-2 týdny
17 343 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 13 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
57 089 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8 DECO
Dodáme za 1-2 týdny
21 710 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 14
Dodáme za 1-2 týdny
45 759 Kč
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 10
Dodáme za 1-2 týdny
35 639 Kč









Dnes Vám poradí Martin





