- Domů
- Krbové vložky
- Krbové vložky bez výměníku
- Krbová vložka BRONPI FLORIDA-P Vision, 14 kW
Krbová vložka BRONPI FLORIDA-P Vision, 14 kW
Krbová vložka BRONPI FLORIDA-P Vision, 14 kW
Krbová vložka BRONPI FLORIDA-P Vision s výkonem 14 kW, panoramatickým prosklením Vision a rozšířenou topnou komorou. Určena pro vestavbu do krbu a spalování tuhých paliv. Zobrazit více
Proč krbovou vložku BRONPI FLORIDA-P Vision, 14 kW?
Krbová vložka BRONPI FLORIDA-P Vision, 14 kW je skvělou volbou pro ty, kdo hledají výkonné vytápění, moderní design a maximální vizuální efekt ohně. Díky výkonu 14 kW se hodí pro větší obytné prostory, rodinné domy, chalupy i rekreační objekty, kde může sloužit jako hlavní nebo velmi výrazný doplňkový zdroj tepla.
Velkou předností modelu Vision je čisté a elegantní prosklení, které nechává vyniknout pohled na plameny a dodává krbu moderní, reprezentativní vzhled. Označení FLORIDA-P zároveň napovídá praktičtější konstrukční řešení, které ocení zákazníci při plánování konkrétního typu instalace a začlenění vložky do interiéru.
BRONPI FLORIDA-P Vision je vhodná pro ty, kdo chtějí spojit silný výkon, atraktivní vzhled a komfortní využití v moderním i tradičnějším prostoru. Tato vložka se snadno stane přirozeným centrem místnosti a nabídne nejen teplo, ale i příjemnou atmosféru domova.
Pokud hledáte krbovou vložku s výkonem 14 kW, která nabídne výrazný topný výkon, moderní design a krásný pohled na oheň, je BRONPI FLORIDA-P Vision velmi zajímavou volbou.
Jaké jsou přednosti krbové vložky BRONPI FLORIDA-P Vision?
- Výkon 14 kW – vhodný pro vytápění větších prostor
- Provedení Vision – moderní vzhled a působivý pohled na plameny
- Elegantní design – vložka se stane dominantou interiéru
- Vhodná pro rodinné domy, chalupy i rekreační objekty – široké možnosti využití
- Silný zdroj tepla – pro hlavní i doplňkové vytápění
- Příjemná atmosféra domova – spojení tepla a estetického zážitku
- Praktické konstrukční řešení – vhodné pro různé typy realizací
- Snadné začlenění do interiéru – hodí se do moderních i klasických prostor
- Reprezentativní krbové řešení – ideální pro stylové obytné místnosti
- Spojení výkonu, funkčnosti a estetiky – atraktivní a praktická volba
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 14 kW |
| Výkon do vzduchu | 14 kW |
| Kouřovod | 200 mm |
| Váha | 92 kg |
| Akumulační materiál | Vermikulit |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 79 cm |
| Prosklení | přední |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Rozměr (ŠxVxH) | 980x650x458 mm |
| Spotřeba paliva | 4,2 kg/hod |
| Vytápěcí schopnost | 220-350 m3 |
| Účinnost | 77 % |
| Vyústění teplého vzduchu | 120 mm |
| Záruka | 60 měsíců |
| Záruka na šamot | 24 měsíců |
| Účinnost (%) | 77 |
| Jmenovitý výkon (kW) | 14 |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Krbové nářadí FLAMINGO HS001


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x550 mm / 2xR200 / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Čistič krbových skel - houba


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 700x450 mm / R350 / 6 mm


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


Kraft&Dele separátor popela 20L KD479


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Související produkty


Kouřovod - klapka 200mm/2mm


Kouřovod - koleno - stavitelné 45* 200mm/2mm


Kouřovod - koleno - stavitelné 90* 200mm/2mm


Kouřovod - koleno - stavitelné UNI 200mm/2mm


Kouřovod - přechodka 200/150mm/2mm - kamna/komín


Kouřovod - přechodka 200/160mm/2mm - kamna/komín


Kouřovod - přechodka 200/180mm/2mm - kamna/komín


Kouřovod - přechodka do keramického komína 200/200mm/2mm kamna/komín
Alternativní produkty


Krbová vložka BRONPI MADRID s ventilátorem, 19 kW


Krbová vložka BRONPI FLORIDA, 14 kW


Krbová vložka BRONPI FLORIDA Vision, 14 kW




Dnes Vám poradí Martin





