- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá
Krbová kamna BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá
Krbová kamna BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá
Krbová kamna BRONPI TUDELA s integrovanou troubou, výkon 13 kW, provedení černá. Volně stojící spotřebič na tuhá paliva s doplňkovou funkcí pečení. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají silné vytápění, praktickou funkci navíc a elegantní vzhled. Díky výkonu 13 kW se hodí pro středně velké až větší obytné prostory, chalupy, rodinné domy i rekreační objekty, kde mohou sloužit jako hlavní nebo výrazný doplňkový zdroj tepla.
Velkou předností tohoto modelu je integrovaná trouba, která z kamen dělá nejen zdroj příjemného tepla, ale také praktického pomocníka pro ohřev nebo přípravu pokrmů. To oceníte zejména na chalupě, v tradičně laděném interiéru nebo všude tam, kde chcete využít teplo z kamen naplno a spojit vytápění s běžným provozem domácnosti.
Černé provedení působí elegantně, univerzálně a nadčasově, takže kamna snadno zapadnou do klasických i modernějších interiérů. BRONPI TUDELA s troubou ocení zákazníci, kteří chtějí spojit výkon, funkčnost a atraktivní design v jednom řešení.
Pokud hledáte krbová kamna s troubou, která nabídnou spolehlivé vytápění, možnost pečení či ohřevu a elegantní černý vzhled, jsou BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá velmi zajímavou volbou.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI TUDELA s troubou?
- Výkon 13 kW – vhodný pro středně velké až větší prostory
- Integrovaná trouba – praktická možnost ohřevu nebo přípravy pokrmů
- Černé provedení – nadčasový a elegantní vzhled
- Praktické spojení vytápění a vaření – ideální do domu i na chalupu
- Silný zdroj tepla – vhodný pro pravidelné i doplňkové topení
- Vhodná pro chalupy, domy i rekreační objekty – univerzální využití
- Příjemná atmosféra domova – sálavé teplo a pohled na plameny
- Hodí se do tradičních i modernějších interiérů – široké možnosti použití
- Vyšší užitná hodnota – více funkcí než u běžných kamen
- Spojení výkonu, estetiky a praktičnosti – funkční a atraktivní řešení v jednom
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 13 kW |
| Výkon do vzduchu | 13 kW |
| Účinnost kamen | 82 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 92 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 45 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Spotřeba paliva | 3,85 kg/hod. |
| Terciální přívod vzduchu | Ano |
| Vytápěcí schopnost | 200-325 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 556x1004x399 mm |
| Pečící trouba | Ano |
| Obložení spalovací komory | vermikulit |
| Regulovatelný výkon minimální | 6,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 16,9 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI TUDELA s troubou, 13 kW, černá


Krbová kamna BRONPI MURANO s troubou, 14 kW, černá












Dnes Vám poradí Martin



