- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI MONZA s troubou a varnou plotýnkou, 14 kW, černá
Krbová kamna BRONPI MONZA s troubou a varnou plotýnkou, 14 kW, černá
Krbová kamna BRONPI MONZA s troubou a varnou plotýnkou, 14 kW, černá
Krbová kamna BRONPI MONZA v černém provedení s výkonem 14 kW, vybavená integrovanou troubou a varnou plotýnkou. Kombinují funkci vytápění s možností přípravy pokrmů. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI MONZA s troubou a varnou plotýnkou, 14 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI MONZA s troubou a varnou plotýnkou, 14 kW, černá jsou ideální volbou pro ty, kdo hledají výkonné vytápění a zároveň praktické využití pro vaření i pečení. Díky výkonu 14 kW se hodí pro větší obytné prostory, rodinné domy, chalupy i rekreační objekty, kde mohou sloužit jako hlavní nebo velmi výrazný doplňkový zdroj tepla.
Model MONZA ocení zákazníci, kteří chtějí z kamen získat více než jen teplo. Integrovaná trouba a varná plotýnka rozšiřují možnosti využití a dělají z těchto kamen skvělé řešení pro chalupy, venkovské domy i domácnosti, kde je důležitá praktičnost, soběstačnost a pohodlí při každodenním používání.
Černé provedení působí elegantně, robustně a nadčasově, takže kamna dobře zapadnou do tradičních i moderně laděných interiérů. BRONPI MONZA spojují silný výkon, funkční výbavu a atraktivní vzhled, což z nich dělá velmi zajímavou volbu pro náročnější uživatele.
Pokud hledáte krbová kamna s troubou a plotýnkou, která nabídnou výkon 14 kW, spolehlivé vytápění a praktické využití pro vaření i pečení, jsou BRONPI MONZA s troubou a varnou plotýnkou, 14 kW, černá výborným řešením.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI MONZA?
- Výkon 14 kW – vhodný pro větší obytné prostory
- Integrovaná trouba – možnost pečení přímo při topení
- Varná plotýnka – praktické řešení pro ohřev i vaření
- Víceúčelové využití – spojení vytápění, pečení a vaření v jednom
- Černé provedení – elegantní, robustní a nadčasový vzhled
- Spolehlivé vytápění – vhodné pro pravidelný provoz
- Ideální pro dům i chalupu – skvělé řešení pro praktické domácnosti
- Příjemná atmosféra domova – teplo a pohled na plameny v jednom
- Vhodná do tradičních i moderních interiérů – univerzální styl
- Spojení výkonu, praktičnosti a funkční výbavy – atraktivní řešení pro náročnější uživatele
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 14 kW |
| Účinnost kamen | 85 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 145 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 35 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provedení plotny | ocel |
| Rozměr topeniště (Š x V x H) | 380x400x380 mm |
| Spotřeba paliva | 3,3 kg/hod. |
| Varná plotna | 2 |
| Vytápěcí schopnost | 325 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr trouby (Š x V x H) | 380x200x340 mm |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 583x1005x470 mm |
| Pečící trouba | Ano |
| Obložení spalovací komory | Vermikulit |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 16 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


Čistič krbových skel - houba


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI MURANO-L s troubou, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI MURANO-R s troubou, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI SUIZA s troubou, 10 kW, černá


Krbová kamna BRONPI GIJÓN-H s troubou, 11 kW, černá













Dnes Vám poradí Martin





