- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Krbová kamna BRONPI LERMA-H rohová s troubou, 9 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LERMA-H rohová s troubou, 9 kW, černá
Krbová kamna BRONPI LERMA-H rohová s troubou, 9 kW, černá
Rohová krbová kamna BRONPI LERMA-H s integrovanou troubou, výkon 9 kW, provedení černá. Určena pro vytápění obytných prostor s možností pečení díky vestavěné troubě. Zobrazit více
Proč krbová kamna BRONPI LERMA-H rohová s troubou, 9 kW, černá?
Krbová kamna BRONPI LERMA-H rohová s troubou, 9 kW představují praktické spojení výkonného vytápění, elegantního rohového provedení a možnosti pečení. Díky výkonu 9 kW jsou vhodnou volbou pro efektivní vytápění větších obytných prostor, kde oceníte nejen příjemné teplo, ale i multifunkční využití v každodenním provozu.
Model LERMA-H zaujme především svým rohovým designem, který umožňuje lepší využití prostoru a zároveň vytváří atraktivní dominantu interiéru. Černé provedení působí moderně, nadčasově a snadno se kombinuje s klasickým i současným stylem zařízení.
Velkou předností těchto kamen je integrovaná trouba, díky které můžete kamna využít nejen k vytápění, ale také k pečení a ohřevu jídel. To oceníte zejména na chalupě, chatě i v domácnosti, kde hledáte funkční a úsporné řešení se širokým využitím. Prosklení navíc umožňuje příjemný pohled na plameny, které dodávají prostoru útulnou atmosféru.
Kamna jsou navržena s důrazem na spolehlivý provoz, jednoduchou obsluhu a dobré využití výkonu. Jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí spojit silný zdroj tepla, stylový vzhled a praktický užitek navíc v podobě trouby pro každodenní použití.
Jaké jsou přednosti krbových kamen BRONPI LERMA-H?
- Výkon 9 kW – vhodný pro efektivní vytápění větších prostor
- Rohové provedení – úspora místa a atraktivní řešení interiéru
- Integrovaná trouba – možnost pečení a ohřevu jídel
- Černý design – moderní a nadčasový vzhled
- Prosklená část – pohled na plameny pro příjemnou atmosféru
- Multifunkční využití – vytápění i praktické použití v domácnosti
- Efektivní provoz – dobré využití tepla při běžném topení
- Jednoduchá obsluha – komfort při každodenním používání
- Vhodná do domu, na chatu i chalupu – široké možnosti využití
- Výrazný designový prvek – kamna, která zaujmou na první pohled
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 9 kW |
| Výkon do vzduchu | 9 kW |
| Účinnost kamen | 76 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 99 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 43 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Spotřeba paliva | 2,8 kg/hod. |
| Vytápěcí schopnost | 160-225 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 770x1036x523 mm |
| Pečící trouba | Ano |
| Obložení spalovací komory | vermikulit |
| Regulovatelný výkon minimální | 4,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 11,7 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


Čistič krbových skel - houba


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Související produkty


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem


Kouřovod - koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


SOFLAME zapalovač s ventilátorem


Kouřovod - trubka 150mm/50cm/1,5mm


Kouřovod - zděř 150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 90/150mm/1,5mm


Kouřovod - koleno 45/150mm/1,5mm


Kouřovod - růžice 150mm/0,5mm


Kouřovod - trubka 150mm/100cm/1,5mm
Alternativní produkty


Krbová kamna BRONPI MURANO s troubou, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI MURANO-L s troubou, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI MURANO-R s troubou, 14 kW, černá


Krbová kamna BRONPI SUIZA s troubou, 10 kW, černá












Dnes Vám poradí Martin





