Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Krbová kamna - horkovzdušná - Barva - steel

Hledáte špičková kamna pro svůj dům či firmu? Vyberte si horkovzdušná krbová kamna s velkou účinností od předních českých a světových výrobců. Dokonale zahřejí nejen vás, ale spolehlivě vytopí i větší místnosti. V zajímavých barevných kombinacích od antracitu až po červenou navíc potěší i milovníky designu. Veškerá teplovzdušná krbová kamna s cenou nad 7 000,- Kč od nás přitom získáte s dopravou zdarmaSpolehněte se na horkovzdušná kamna a splňte si svůj sen o dokonalých kamnech.

Horkovzdušná kamna – teplo během okamžiku, radost po celý rok

Dokonalý zážitek a příjemné pocity, které umí navodit praskající dřevěná polínka v ohni, si můžete dopřát každý den. Relaxační světlo ohně bezpečně schované v kamnech zajistí ideální atmosféru každého interiéru. Krbová kamna již dávno nejsou doménou chat a chalup, ale jsou stále častějším prvkem i rodinných domů a bytů.

Kamna bez výměníku i jako vkusný doplněk

Pro zajištění rychlého a dlouhotrvajícího tepla v místnosti se nejlépe hodí kamna horkovzdušná, nebo jinak též kamna bez výměníku. Jejich použití je vhodné v jakékoli místnosti, ať už jde o moderní novostavby nebo starou chatu. Jsou totiž nabízeny v široké škále designů a stylů od tradičních litinových konstrukcí přes praktická akumulační provedení až po nadčasová a velmi oblíbená kachlová kamna. I ve chvíli, kdy jimi zrovna nebudete topit, budou zdobit a zútulňovat váš dům.

Okamžitý zdroj tepla

Princip funkce krbových kamen bez výměníku je založen na vysoké rychlosti distribuce ohřátého vzduchu do prostoru. Krbová kamna vytváří okamžitě tepelnou energii v ohništi a díky své konstrukci ji předávají do okolí. Obdobným způsobem může fungovat i vestavěná krbová vložka, která dokáže rozvádět teplo i do jiných místností prostřednictvím teplovzdušných rozvodů.

Spolehlivý odvod zplodin

Správnou funkci a dokonalý tah krbových kamen zajistí kouřovody. Jsou vyráběny z kvalitní oceli o tloušťce 1,5 nebo 2 mm, která dokáže odolat i nadstandardně vysokým teplotám, a to v jakékoli situaci. Kouřovody tvoří především trubky, jejich správné napojení a vývod z místnosti pomáhají zajistit kolena, redukce a zděře.

Bezpečné okolí kamen

Krbová kamna obvykle tvoří dominantní prvek místnosti. Jejich instalace ale podléhá určitým bezpečnostním předpisům, s tím souvisí i umístění kamen na podlahu domu. Abyste si zachovali elegantní vzhled místnosti, můžete jako podložku pod kamna využít tvrzené sklo. Sklo pod kamna je snadným, rychlým a velmi chytrým řešením, jak zajistit bezpečnost a zároveň ochránit podlahu. Sklo se hodí do každého interiéru a má vysokou odolnost vůči změnám teplot.  

Horkovzdušná krbová kamna jsou díky své praktičnosti jednou z nejrozšířenějších variant krbů. Kvůli svým rozměrům a konečnému provedení však nemusí vyhovovat každému prostoru. Pro menší místnosti jsou tak často výhodnější variantou krbové vložky. Krbové vložky vynikají svou vysokou variabilitou, která vám umožňuje je umístit do stávajících zděných krbů i jako samostatně stojící. Zaberou tak běžně až o třetinu místa méně než krbová kamna. Krbové vložky dodáváme v horkovzdušném provedení i jako krbové vložky s výměníkem a horkovzdušné kazety. S výběrem vhodného řešení krbové vložky vám samozřejmě vždy odborně poradíme.

Ke krbovým vložkám i kamnům se výborně hodí krbové obestavby. Díky nim získáte v podstatě neomezenou možnost přizpůsobit si krb vaším přáním a snům. Pro tradiční interiéry si vyberte rustikální krbové obestavby. Skvěle se uplatní i na chalupách a každému prostoru dodají eleganci a výborně podtrhnou nadčasovost celého interiéru. Pro designově jedinečné prostory si pořiďte moderní krbové obestavby. Inspirace uměleckými trendy jim vtěluje dokonalou svébytnost při zachování čistých linií. Moderní krbové obestavby tak využijete nejen doma, ale i v reprezentativních prostorách firem. Vyberte si z naší nabídky a splňte si sen o perfektním krbu.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam