Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Sporáky - horkovzdušné - Jmenovitý výkon - 6,4 kW

Ozvláštněte své bydlení o něco, co jen tak každý nemá. Litinové sporáky na dřevo a uhlí do kuchyně se vrací. Vybírat si můžete z několika barevných provedení a u všech typů poskytujeme dopravu zdarmaSporáky na dřevo jsou určeny pro vytápění palivovým dřevem. V dnešní době jsou vyráběny moderně a fungují jako horkovzdušné sporáky, bez problémů v nich můžete upéct či uvařit nedělní oběd. Sporáky na tuhá paliva mohou vyvolávat krásné vzpomínky z dětství, kdy na nich vařila naše babička. Zvládne všechno, jako klasický sporák. Tak proč nemít něco lepšího?

Zažijte tu pravou radost z vaření od začátku do konce!

Sporák na dřevo a jiná tuhá paliva je to pravé pro vaši kuchyni. Generacemi prověřený způsob vaření a pečení zajistí jedinečnou chuť všech připravovaných pokrmů. Sporáky na dřevo navíc pomohou ušetřit za elektřinu a také topení. Jejich provoz je celoroční, v chladnějších měsících fungují zároveň jako účinné topidlo, stejně jako krbová kamna nebo praktické krbové vložky.

Kde využijete sporák na dřevo?

Sporáky se dokonale hodí pro všechny typy rodinných domů, nebo také na chaty a chalupy. Sporák kombinuje tradiční způsob vaření, jehož výdej tepelné energie je zároveň využíván pro vytápění. Široký výběr, variabilita tvarů, velikostí, vzhledů a funkcí hravě uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Zvolit můžete sporák s proskleným ohništěm, který současně navodí romantickou náladu nebo s moderní troubou, vybavenou teploměrem pro dokonalé pečení.

Precizní provedení

Sporáky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zabezpečí téměř bezúdržbový provoz a velmi dlouhou životnost. Litinové varné sporáky zaručí rovnoměrný přenos tepla. Některé typy je možné nechat osadit i odolnou sklokeramickou deskou nebo praktickou lištou k sušení utěrek.

Odvod kouře

Sporáky mají důmyslný systém - kouřovody, kterými jsou odváděny zplodiny a kouř mimo budovu. Kouřovody jsou většinou v rohu nebo na boku sporáku, kde neubírají pracovní místo a zajišťují správný tah a chod celého zařízení.

Krbové nářadí vždy po ruce

Každý typ kuchyňského sporáku je vybaven praktickým úložným prostorem na topivo nebo potřeby na pečení a vaření. Zároveň je zde možné uložit i krbové nářadí, vhodné pro rychlou údržbu a manipulaci s ohněm. Základní krbové nářadí tvoří především různé typy pohrabáčů, lopatka a smetáček na popel, nebo také šikovné podpalovače, které pomohou se založením ohně.

Už jste se rozhodli, že si pořídíte litinový sporák na chalupu? Je to skvělá volba. Podívejte se také dál, co by se vám k této příležitosti hodilo. Pokud jste domácí kutil budete určitě potřebovat kamnářské potřeby, jako je například kamnářská perlinka, lepidlo nebo zdicí žáruvzdorná malta.

Milujete vůni dřeva? Teplo, které z něj získáte je mnohem příjemnější než z klasického plynového topení. Pořiďte si proto horkovzdušná krbová kamna. Potěší vás nejen svou výhřevností, hravě vytopí velké místnosti, ale také designem. Je z čeho vybírat! Užívejte si romantický večer a koukejte do plápolajícího ohně. Nezbytným doplňkem pro krbová kamna jsou také kouřovody.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam