Filtr

Ozvláštněte své bydlení o něco, co jen tak každý nemá. Litinové sporáky na dřevo a uhlí do kuchyně se vrací. Vybírat si můžete z několika barevných provedení a u všech typů poskytujeme dopravu zdarmaSporáky na dřevo jsou určeny pro vytápění palivovým dřevem. V dnešní době jsou vyráběny moderně a fungují jako horkovzdušné sporáky, bez problémů v nich můžete upéct či uvařit nedělní oběd. Sporáky na tuhá paliva mohou vyvolávat krásné vzpomínky z dětství, kdy na nich vařila naše babička. Zvládne všechno, jako klasický sporák. Tak proč nemít něco lepšího?

0 Kč
32 900 Kč

Sporák na tuhá paliva GULIVER béžový - pravý

Pokud sháníte litinová krbová kamna za skvělou cenu, tak právě tyto kamna jsou ta správná. Společnost Guča je silným hrá ...
Na dotaz
32 899 Kč 35 445 Kč

Sporák na tuhá paliva VICTORIA Viki

Na dotaz
12 790 Kč 14 212 Kč

Sporák na tuhá paliva GULIVER červený - pravý

Na dotaz
32 899 Kč 35 445 Kč

Sporák na tuhá paliva GULIVER červený - levý

Na dotaz
32 899 Kč 35 445 Kč

Sporák na tuhá paliva GULIVER béžový - levý

Na dotaz
32 899 Kč 35 445 Kč

Sporák na tuhá paliva VICTORIA Viki Lux

Na dotaz
14 399 Kč 15 999 Kč

Už jste se rozhodli, že si pořídíte litinový sporák na chalupu? Je to skvělá volba. Podívejte se také dál, co by se vám k této příležitosti hodilo. Pokud jste domácí kutil budete určitě potřebovat kamnářské potřeby, jako je například kamnářská perlinka, lepidlo nebo zdicí žáruvzdorná malta.

Milujete vůni dřeva? Teplo, které z něj získáte je mnohem příjemnější než z klasického plynového topení. Pořiďte si proto horkovzdušná krbová kamna. Potěší vás nejen svou výhřevností, hravě vytopí velké místnosti, ale také designem. Je z čeho vybírat! Užívejte si romantický večer a koukejte do plápolajícího ohně. Nezbytným doplňkem pro krbová kamna jsou také kouřovody.