Filtr

Ozvláštněte své bydlení o něco, co jen tak každý nemá. Litinové sporáky na dřevo a uhlí do kuchyně se vrací. Vybírat si můžete z několika barevných provedení a u všech typů poskytujeme dopravu zdarmaSporáky na dřevo jsou určeny pro vytápění palivovým dřevem. V dnešní době jsou vyráběny moderně a fungují jako horkovzdušné sporáky, bez problémů v nich můžete upéct či uvařit nedělní oběd. Sporáky na tuhá paliva mohou vyvolávat krásné vzpomínky z dětství, kdy na nich vařila naše babička. Zvládne všechno, jako klasický sporák. Tak proč nemít něco lepšího?

0 Kč
58 990 Kč

Sporák na pevná paliva Alma Mons černý - pravý.

Sporák Tim Sistem "Alma Mons" je klasický výrobek s vysokým výkonem, který dosahuje hodnoty až 8 kW a jednoduchou obsluh ...
Na dotaz
15 990 Kč 18 702 Kč

Sporák na tuhá paliva VICTORIA Viki.

Na dotaz
12 790 Kč 14 960 Kč

Sporák na pevná paliva Alma Mons černý - levý.

Na dotaz
15 990 Kč 18 702 Kč

Sporák na pevná paliva LA ROYALE černý smalt, litinový, 6189-65.

Na dotaz
58 990 Kč 68 995 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP, pravá.

Na dotaz
4 999 Kč 5 847 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GF, pravá.

Na dotaz
7 911 Kč 9 253 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA, pravá.

Na dotaz
6 741 Kč 7 885 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS, levá.

Na dotaz
7 390 Kč 8 644 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS, pravá.

Na dotaz
7 390 Kč 8 644 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC SP, pravá.

Na dotaz
6 741 Kč 7 885 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC, pravá.

Na dotaz
7 641 Kč 8 937 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA E černá, pravá.

Na dotaz
5 391 Kč 6 306 Kč

Sporák na tuhá paliva VICTORIA.

Na dotaz
26 999 Kč 31 578 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA GLASS, pravá.

Na dotaz
6 291 Kč 7 358 Kč

Sporák na tuhá paliva VICTORIA Lux.

Na dotaz
31 499 Kč 36 841 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS, levá.

Na dotaz
5 661 Kč 6 622 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS, pravá.

Na dotaz
5 661 Kč 6 622 Kč

Sporák na tuhá paliva VICTORIA Viki Lux.

Na dotaz
14 399 Kč 16 841 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP, levá.

Na dotaz
5 391 Kč 6 306 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GF, levá.

Na dotaz
7 821 Kč 9 148 Kč

Zažijte tu pravou radost z vaření od začátku do konce!

Sporák na dřevo a jiná tuhá paliva je to pravé pro vaši kuchyni. Generacemi prověřený způsob vaření a pečení zajistí jedinečnou chuť všech připravovaných pokrmů. Sporáky na dřevo navíc pomohou ušetřit za elektřinu a také topení. Jejich provoz je celoroční, v chladnějších měsících fungují zároveň jako účinné topidlo, stejně jako krbová kamna nebo praktické krbové vložky.

Kde využijete sporák na dřevo?

Sporáky se dokonale hodí pro všechny typy rodinných domů, nebo také na chaty a chalupy. Sporák kombinuje tradiční způsob vaření, jehož výdej tepelné energie je zároveň využíván pro vytápění. Široký výběr, variabilita tvarů, velikostí, vzhledů a funkcí hravě uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Zvolit můžete sporák s proskleným ohništěm, který současně navodí romantickou náladu nebo s moderní troubou, vybavenou teploměrem pro dokonalé pečení.

Precizní provedení

Sporáky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zabezpečí téměř bezúdržbový provoz a velmi dlouhou životnost. Litinové varné sporáky zaručí rovnoměrný přenos tepla. Některé typy je možné nechat osadit i odolnou sklokeramickou deskou nebo praktickou lištou k sušení utěrek.

Odvod kouře

Sporáky mají důmyslný systém - kouřovody, kterými jsou odváděny zplodiny a kouř mimo budovu. Kouřovody jsou většinou v rohu nebo na boku sporáku, kde neubírají pracovní místo a zajišťují správný tah a chod celého zařízení.

Krbové nářadí vždy po ruce

Každý typ kuchyňského sporáku je vybaven praktickým úložným prostorem na topivo nebo potřeby na pečení a vaření. Zároveň je zde možné uložit i krbové nářadí, vhodné pro rychlou údržbu a manipulaci s ohněm. Základní krbové nářadí tvoří především různé typy pohrabáčů, lopatka a smetáček na popel, nebo také šikovné podpalovače, které pomohou se založením ohně.

Už jste se rozhodli, že si pořídíte litinový sporák na chalupu? Je to skvělá volba. Podívejte se také dál, co by se vám k této příležitosti hodilo. Pokud jste domácí kutil budete určitě potřebovat kamnářské potřeby, jako je například kamnářská perlinka, lepidlo nebo zdicí žáruvzdorná malta.

Milujete vůni dřeva? Teplo, které z něj získáte je mnohem příjemnější než z klasického plynového topení. Pořiďte si proto horkovzdušná krbová kamna. Potěší vás nejen svou výhřevností, hravě vytopí velké místnosti, ale také designem. Je z čeho vybírat! Užívejte si romantický večer a koukejte do plápolajícího ohně. Nezbytným doplňkem pro krbová kamna jsou také kouřovody.