Powered by Smartsupp
Spočítat výkon krbu či kamen

Krbové vložky bez výměníku - Účinnost - 78,2 %

Horkovzdušné krbové vložky jsou funkčním doplňkem pro váš domov. Pokud chcete výborně vytopit i větší prostory jsou pro vás ideální variantou. Jako teplovzdušné krbové vložky přitom nabízíme celou řadu provedení s rovným sklem až po prizmatické a panoramatické pro nejnáročnější. Vybrat si tak můžete horkovzdušné krbové vložky dokonale designově i funkčně se hodící i do vašeho interiéru. Pořiďte si teplovzdušné krbové topení a zahřejte sebe i svůj domov po celý rok.

Krbové vložky si poradí i s omezeným prostorem bytu

Řešíte vytápění bytu či domu? Nebo hledáte jen funkční doplněk, který zhodnotí a zatraktivní vaše obydlí? Milujete pohled do ohně nebo přirozené teplo, proudící z pevných paliv? Ideální řešení nabízí krbové vložky. Zazdívají se od stěny a zabírají minimum místa. Zároveň splňují i ty nejnáročnější požadavky. A to ve všech směrech.

Požadavky na teplo? Splněno!

Horkovzdušné krbové vložky jsou perfektním řešením do jakéhokoli obydlí. Opravdu jakéhokoli? Ano. Byty, rodinné domy, chaty, chalupy, přístavky, komerční a reprezentativní objekty, zkrátka místo nehraje roli! Nebojte se. Krbová vložka nebo krbová vložka s výměníkem, která teplem zabezpečí více místností, to je dokonalé řešení pro výhřev i zajištění té správné pohody.

Požadavky na vzhled? Splněno!

V bohaté nabídce najdete nejrůznější velikosti, tvary a typy. Zvlášť atraktivní jsou rohové krbové vložky bez výměníku, jejich atypický tvar umožní sledovat oheň z různých úhlů. Žáruvzdorné sklo je omyvatelné. Vnitřní krbová vložka má dvojitou stěnu a vyhovuje i těm nejpřísnějším normám. Je určena především ke spalování tvrdého dřeva, ale poradí si i s dřevěnými briketami.

Kvalitní odvětrávání? Splněno!

Praktické kouřovody lze skrýt do zdi. Jejich vstup je vybaven komínovou klapkou, kterou s kombinací s páčkami na dvířkách krbu můžete účinně regulovat přívod vzduchu a sílu žáru. Ovládáte si taky teplotu v místnosti přímo dle aktuální situace.

Údržba a úklid? Splněno!

K zajištění rychlé přípravy ohně a úklidu po něm poslouží krbové nářadí. Krbové vložky jsou praktické a v podstatě bezúdržbové. Materiál má zvýšenou odolnost proti oděru a poškrábání a dalšímu mechanickému namáhání. Odolnost vůči vysokým teplotám je samozřejmostí. Nedochází k žádné změně tvaru v důsledku rozpínání materiálu.

Teplovzdušné krbové vložky nejsou jedinou plně funkční alternativou pro vaše bydlení. Pro úsporu energií a vytápění dodáváme krbové vložky s teplovodním výměníkem. Jednoduše je použijete do stávajícího zděného krbu i jako samostatné krby, které můžete později obestavět. Díky napojení teplovodního výměníku vytopíte i okolní místnosti a především v chladnějších měsících tak výrazně ušetříte. Maximální komfort vám přinesou provedení dodávaná s automatickou regulací hoření. Pro vysokou účinnost vytápění nabízíme i horkovzdušné krbové kazety. Určené jsou primárně pro spalování dřeva a briket i větších délek, takže se nebudete muset o vytápění zbytečně složitě starat.

Pokud si nechcete lámat hlavu umístěním krbové vložky, vyberte si kompletní krbová kamna z naší nabídky. Dodáváme horkovzdušná kamna, kamna s teplotním výměníkemlitinové sporáky na dřevo. Samozřejmostí je přitom široká škála technických provedení. Zaručeně tak naleznete krb podle vašich představ přesně pasující do vašeho domu. Samostatnou kapitolou jsou přitom jejich  designová provedení. Krbová kamna už dávno nejsou jen praktickým doplňkem pro zahřátí a občasné vytápění. Díky detailnímu zpracování a důrazu na detail - včetně speciálních otevírání dvířek - jsou ideální ozdobou pro každý interiér.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam