Plánujete si doma postavit nový krb či kachlová kamna a nevíte, jaký materiál zvolit? Díky souboru unikátních vlastností jsou pro vás nejlepší volbou izolační desky Silca. Jsou totiž opravdu pevné a zároveň lehké, tudíž s nimi můžete snadno manipulovat. Silca deska se vyznačuje nízkou prašností a je vysoce odolná vůči teplu. Snadno ji opracujete i ruční pilkou, nebo brusnou mřížkou na sádrokarton. Izolační deska Silca je vaší trefou do černého!

Při stavbě krbu se zaručeně neobejdete bez kvalitních kamnářských potřeb. Nezapomeňte nakoupit dostatečné množství žáruvzdorné malty. Pokud stavíte krb ze šamotových cihel, vyberte si speciální šamotovou maltu určenou pro spojování méně namáhaných materiálů. Hledáte-li odolnější pojivo, zvolte rychletuhnoucí kamnářskou maltu. Velmi snadno ji zpracujete, navíc dobře a hlavně rychle přilne ke všem keramickým povrchům. Kamnářská malta se hodí k vytváření samonosných dílců, k opravám nerovností, nebo jako výplň hluchých míst vyzdívek.

Nejpříjemnější fází při stavbě nového krbu je samozřejmě výběr moderní obestavby.  V nabídce naleznete jak rohové, tak rovné obestavby vyrobené z kvalitních přírodních materiálů. Tyto produkty byly navrženy dle nejnovějších trendů a promění jakýkoli prostor ve vašem domě doslova k nepoznání! Obestavby jsou konstruovány tak, aby se snadno přizpůsobily vložkám od různých výrobců. Vyberte si nový krb a proměňte váš obývací pokoj v příjemné místo pro relaxaci. K vybraným produktům z naší nabídky navíc získáte dopravu zdarma.

Zobrazit všechna hodnocení