Tepelně izolační desky Promasil patří mezi nejkvalitnější izolanty na trhu. Používají je i profesionální kamnářské firmy. Vyznačují se velmi vysokou odolností vůči žáru (jejich provozní teplota činí až 1000 o C). Promasil využijete na izolaci krbových kamen a krbů, pecí, kotlů nebo kouřovodů. Tyto kalciumsilikátové desky jsou lehké a snadno opracovatelné, manipulaci s nimi zvládne každý šikovný kutil. Další výhodou desek Promasil je, že jsou spojením tepelné izolace a izolačního zdiva.

Použitím desek Promasil zdokonalíte svůj krb. Svými tepelně-izolačními vlastnostmi předčí dokonce i minerální vatu, která je podstatně tlustší. Promasil neobsahuje žádné chemické látky, nemusíte se tedy obávat použít ho i v domácím prostředí. Ani prach, který vzniká při řezání desek, není hygienicky závadný. Podobné vlastnosti mají také izolační desky Silca. Jsou tak pevné, že se mohou šroubovat samořeznými vruty na dřevo či sádrokarton. Tyto desky se používají i na tepelnou izolaci stěn dřevostaveb, což značí jejich vysokou kvalitu.

Vlastníte chatu nebo chalupu? Pokud ano, podívejte se na naši nabídku litinových sporáků na tuhá paliva. Jsou vhodné zejména do chat, kde není elektřina, protože zastanou funkci sporáku, trouby i zdroje vytápění. Litinové sporáky se vytápí dřevem. Dále vám také nabízíme sporáky s výměníkem, které vám zajistí úsporu energií za vytápění. Vytvořené teplo totiž využijete nejen na vaření, ale také na ohřev vody v výměníku, která vytápí i ostatní místnosti. Díky proskleným dvířkům kontrolujete množství paliva ve sporáku. Topit můžete dřevem, lisovanými nebo uhelnými briketamy či hnědým uhlím. Při nákupu nad 15.000 Kč v našem eshopu zajistíme dopravu zdarma

Zobrazit všechna hodnocení