Spočítat výkon krbu či kamen

Krbové mřížky, kvalitní mřížky na krb

Máte krb a přejete si rozvádět teplo po celém bytě? Krbové mřížky jsou velmi důležitou součástí krbového systému, díky které si laskavé teplo užijete v jakékoli místnosti vašeho domu. Lze je však využít i k ventilaci a větrání. Vyberte si ze široké nabídky krbových mřížek, které si i po několika letech zachovávají původní vzhled a odstín. Odolnost vůči vysokým teplotám je zaručena díky kvalitnímu ocelovému materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Objednejte si z naší nabídky mřížky na krb a nebudete dlouho čekat. Většinu produktů máme skladem!

Krbové mřížky řeší rozvod tepla, ventilaci i větrání

K dokonale provedené instalaci teplovzdušných rozvodů nebo systému klimatizace, patří mimo jiné i mřížky. Jsou chytrým řešením pro ukončení vzduchových cest především proto, aby vám zeď nehyzdila nevzhledná díra. Mřížky zajišťují bezproblémovou cirkulaci vzduchu, jeho výdechy i nasávání, zároveň chrání vnitřní cesty rozvodů před vniknutím větších nečistot nebo nežádoucích předmětů.

Široká škála využití

Krbové ventilační i teplovzdušné mřížky se mohou osadit přímo na vzdušník krbu, nebo kachlových kamen a krbů. Je možné také použít vložku na rámeček, která slouží pro připojení na hadice teplovzdušných rozvodů. Pokud máte kulatý vývod, pomohou vám redukce do mřížek nebo ventilační talíře.

Výběr nejen podle vzhledu

K přednostem krbových mřížek patří jednoduchá a rychlá instalace. Nepřeberná nabídka tvarů, velikostí, barev, vzorů umožní výběr úplně každému. Oblíbené jsou moderní i jedinečné retro mřížky. Pro atypické potřeby se hodí otevřené mřížky, které se vyrábějí i pro umístění do rohů místností. Luxusním vzhledem pak překvapí stylové mřížky s detailním zdobným zpracováním.

Kvalita a odolnost je samozřejmostí

To ale zdaleka není všechno. Na velký výběr dbáme především, mřížky mimo jiné plní právě i důležitou dekorativní úlohu. Námi nabízené krbové mřížky splňují navíc i všechny bezpečnostní předpisy a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a vaši spokojenost.

Pro rozvod tepla u nás obstaráte všechno

Mezi další nezbytné prvky pro teplovzdušný rozvod lze zařadit různé flexibilní potrubí a růžice, čtyřhranné rozvody nebo ventilátory k účinnějšímu vytápění místností. K vytápění více místností lze jako alternativu za běžné topení použít krbová kamna, peletová kamna nebo kachlová kamna s výměníkem.

Moderní krbové mřížky jsou skvělou volbou, pokud si pořizujete teplovzdušná krbová kamna. Díky vysokému výkonu těchto kamen si můžete dopřávat hřejivého tepla i ve větších místnostech. A není to jenom o teple! Koho by nelákala uvolněná atmosféra praskajícího dřeva! Zdají se vám krbová kamna příliš robustní, ale přesto byste si chtěli užít plápolajícího ohně v bytě? Tak to by vás mohly zaujmout stolní biokrby na biolíh. Jejich nadčasový design v kombinaci s ekologičností vám učaruje!

Chcete mít něco, co jen tak někdo nemá? A už jste slyšeli o sporácích na pevná paliva s teplovodním výměníkem? Vraťte se do dob, kdy naše babičky vařily na sporácích vytápěných dřevem a vnukněte vašemu bytu či chalupě kouzlo dob minulých. Prohlédněte si naši nabídku sporáků na dřevo, na kterých můžete pohodlně vařit, péct a zároveň s nimi vytápět místnost. Tyto sporáky vás potěší nejenom stylem, ale i svou úsporností. Tak neváhejte a pusťte se do vaření jídla okořeněného špetkou historie!

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam