Spočítat výkon krbu či kamen

Stolní biokrby

Poznejte kouzlo prostorově i technicky nenáročného biokrbu

Milujete pohled na přirozený oheň, ale bydlíte tam, kde není možné zbudovat krbová kamna nebo vestavět krbovou vložku? I tak ale můžete každý den prožívat pohodovou atmosféru a krásné chvíle, které navozuje právě jenom skutečný oheň. Jak? Díky biokrbu!

Stolní krby na biolíh se stanou neobvyklým doplňkem pro váš byt. Fungují na základě spalování bio lihu, který je ekologický. Další nespornou výhodou je to, že nepřináší žádné splodiny či kouřStolní biokrby vyrábíme v různých materiálech. Můžete si tedy vybrat z nerezu, kamene nebo skla. Vždy se ale jedná o materiály kvalitní. Zpříjemněte si atmosféru v domě. Pokud jste milovníky otevřeného ohně, pořiďte si ho!

Bez kouře a odpadu

Bio krb je perfektním řešením pro každou domácnost. Biokrb pro svou funkci nepotřebuje komín ani kouřovody. Nezanechává žádný odpad, žádný popel, prach ani zplodiny. Jeho palivem je speciální ekologický líh. Jeho spalováním vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý, nic jiného, než co každý člověk vydechuje. Množství vznikajícího oxidu uhličitého se dá srovnat s množstvím, které vyprodukují dvě větší hořící svíčky. Místnost vyžaduje tedy pouze běžné větrání. Oheň má krásnou oranžovou barvu.

Kam umístit?

Biokrb si můžete pořídit ve stolní nebo nástěnné variantě. Umístění stolního biokrbu je možné i do malých místností, dokonce i k posezení na zahradu. Při jeho instalaci nedochází do zásahu v interiéru a jeho polohu můžete kdykoli jakkoli měnit, doslova podle nálady. Kromě světla a páry získáte také teplo. Krb je tedy vhodný k přitápění.

Elegantní vzhled a doplňky

Další předností biokrbu, ať už stolního nebo nástěnného, je jeho moderní design, který bezvadně doplní stávající vzhled bytu či domu. Pro dokonalou iluzi spalování dřeva si můžete krb vyzdobit dekorativními prvky, jako jsou třeba ozdobná keramická polínka nebo kameny do biokrbů.

Ohniště bez popelu

Jako ohniště biokrbu fungují vložky. Jsou vyrobené z velmi kvalitních a odolných materiálů – jako sklo, nerez nebo kámen. Jejich náplň tvoří bio líh a údržba je naprosto nenáročná. Bio líh jako palivo patří k nejšetrnějším palivům v souvislosti s ochranou životního prostředí, a jeho základ tvoří rostlinné složky. 

Víte čím v biokrbu topit? Kupte si v naší nabídce příslušenství například 5 l biolíh a k tomu i trychtýř, ať si můžete oheň rovnou zapálit. Biolíh je vyráběn na rostlinném základě, a tak bude plamen krásně přírodně žlutý. 1 litr vám vydrží 3 hodiny! V nabídce najdete také nástěnné biokrby, které si můžete připevnit na jakékoliv místo v bytě. Kouzlo otevřeného ohně vám učaruje. Kupte si krb na biolíh a udělejte si večer u "rodinného krbu".

Chtěli byste raději klasický velký krb? Máme jejich širokou nabídku. Vybírejte například z horkovzdušných krbových vložek, díky nimž vytopíte i větší místnosti. K ní si nezapomeňte koupit rustikální krbovou obestavbu, která bude pomyslnou třešničkou na dortu pro váš krb!

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam