Spočítat výkon krbu či kamen

Krbové vložky

Krbové vložky a jejich výhody a základní informace. Hlavní funkční částí celého krbu jsou krbové vložky. Pokud kladete důraz na životnost krbu, je lépe zvolit krbovou vložku, kterou obezdíte a tím jí zajistíte lepší podmínky pro uchování v dobrém stavu, než jaké by měla v případě, že bude součástí samostatně stojících krbových kamen. Provoz krbové vložky je zcela bezpečný a vy se nemusíte obávat žádných nepříjemností vzniklých při topení v krbu. Vyberte si krbovou vložku i do vašeho bytu.

Vašim cílem je krbová vložka ve Vašem baráčku?

Vlastníte rodinný domek a moc rádi byste v něm měli doslova „teplo rodinného krbu“? Řešení, jak toho dosáhnout je mnoho, tím nejúčinnějším jsou krbové vložky. Důležitá je především úspora financí a vysoká efektivnost. Docílíte jí topením dřevem. Dřevo je nejlevnějším a jedním z nejekologičtějších způsobů topení. Krbová vložka tuto výhodu ještě násobí.

Krbové vložky s externím přívodem vzduchu

Lepší krbové vložky mají vyřešené napojení na externí přívod vzduchu. Vzduch se nenasává z vytápěné místnosti, ale z technické místnosti, chodby nebo z venkovního prostředí. Přívod vzduchu je nutný pro správné hoření krbové vložky a doporučujeme ho napojit v případě nízkoenergetického či pasivního domu.

Krbové vložky teplovzdušné a krbové vložky s výměníkem

Teplovzdušné krbové vložky se dají použít i jako doplňkový zdroj tepla. Velmi dobře slouží jako uklidňující prvek v interiéru. Krbové vložky jsou určené ke každodennímu či občasnému topení. Pro potřeby vytápění celého domu formou radiátorů zvolte variantu krbové vložky s výměníkem.

 Máte v plánu krbovou vložkou přes radiátory vytápět okolní místnosti? Zvolte krbové vložky s výměníkem. Mezi výhody krbových vložek s výměníkem patří možnost rozvádět ohřátou teplou vodu do radiátorů ve všech místnostech v domě. Díky krbové vložce s výměníkem můžete zajistit vedle vytápění místností také ohřev teplé vody.

Pokud hledáte vhodnou krbovou vložku, jste u nás správně. V našem sortimentu najdete krbové vložky teplovzdušné i krbové vložky s výměníkem.

Krbová vložka by měla být nejen funkční, kvalitní, ale měla by se i líbit.

Vedle funkčnosti Vás bude zajímat i vzhled a moderní design. Z čeho nejlépe udělat obestavbu krbové vložky? U nás si můžete vybrat obestavbu v klasickém rustikálním stylu z přírodních materiálů, ale myslíme také na moderní trendy. Moderní krbové vložky vás ohromí. Líbí se Vám obestavby krbové vložky včetně římsy? U nás to není žádný problém a z naší nabídky si zcela jistě vyberete.

V nabídce krbových vložek si vyberte ten správný základ do vašeho krbu nebo do krbové obestavby, jsou pro vás připraveny dřevěné, rustikální i moderní typy krbových obestaveb. Stačí si jen zvolit, do jakého hávu vaši novou krbovou vložku obléknete. Pokud se u vás žádné zasazení do zdi nenabízí a krbová obestavba také nepřichází v úvahu, pořiďte si jednoduše klasická krbová kamna. Umístit je můžete kamkoliv, kde jste schopni zajistit odvod kouře. Jsou designovým a velice účelným doplňkem nejen pro pochmurné zimní večery.

Nakupte krbové vložky světových značek jako Uniflam, Invicta, Aquaflam, Kretz či Nordflam za skvělé ceny v našem eshopu. Využijte akce a slevy na naše krby.

Celý sortiment naší nabídky je tvořen kvalitními krbovými vložkami dlouholetých výrobců s tradicí. Jedná se o české, francouzské, španělské a další renomované značky, které na náš trh dodávají špičkové výrobky z této oblasti. Od klasických variant, které slouží jako příjemný doplněk místnosti až po výkonné krbové vložky s výměníkem. Ty jsou schopné postarat se o teplo i v dalších místnostech a ohřát vodu na požadovanou teplotu. Variantu pro rozvody tepla nabízí i krbová kamna s výměníkem. Vyberte si u nás komponenty pro ekonomické teplo. Jsou praktické, krásné a díky kvalitnímu spalování i ekologicky šetrné.

 

 

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam