- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna s výměníkem
- HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle slonová kost
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle slonová kost
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle slonová kost
Výrobce: HAAS + SOHN
Kód produktu: EKO-003776
Kachlová kamna TREVISO II s výměníkem
Kachlová kamna Treviso II mají tradičně tvarovaný kachlový obklad. Vybrat si můžete z kachlí ve čtyřech barvách: zelené, hnědé, medovníku a slonové kosti. Spodní sokl je rovněž obložen kachlemi. Kamna jsou vybavena funkcí terciálního (sekundárního) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Pokud se přesto rozhodnete výměník nepoužívat, můžete ho z kamen jednoduše vymontovat a nahradit záslepkou.
Parametry
| Způsob vytápění | teplovodní |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Výkon do vzduchu | 3 kW |
| Výkon do vody | 5 kW |
| Účinnost kamen | 80 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 189 kg |
| Barva | Slonová kost |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 35 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocel |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Ochlazovací smyčka | Ne |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 294 °C |
| Vytápěcí schopnost | 148 m3 |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
29,10 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
28,70 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,10 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
73 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,60 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR
Související produkty
-20%


-20%
Zděř jednostěnná 150mm
Skladem
5,90 EUR
7,40 EUR
-20%


-20%
Trubka 150mm/2mm/50cm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
16,10 EUR
20,10 EUR
-20%


-20%
Koleno - stavitelné 45* 150mm/2mm
Skladem
16 EUR
20,10 EUR
Alternativní produkty
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle bílá
Skladem do 4 týdnů
3581,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle bílá
Skladem do 4 týdnů
3586 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle hnědá
Skladem do 4 týdnů
3586 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle zelená
Skladem do 4 týdnů
3581,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle bílá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3733,70 EUR
Doprava zdarma
K vidění na prodejně
+ Dárek


Doprava zdarma
K vidění na prodejně
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle bílá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3741,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle hnědá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3733,70 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle hnědá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3741,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle zelená, elektronicá regulace
Skladem do 4 týdnů
3733,70 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle zelená, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3741,90 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle medovník
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle slonová kost
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/hnědá kachle
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/zelená kachle
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, kachle karamel, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, bordeaux kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá hnědá kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, kachle tabak, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, kachle karamel, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, hnědá kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - antracit/kachle havana
Dodáme za 12-14 týdnů
2461,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - černá/bílá kachle
Dodáme za 12-14 týdnů
2461,70 EUR






Dnes Vám poradí Martin

