- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna s výměníkem
- HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - černá/bílá kachle
HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - černá/bílá kachle
HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - černá/bílá kachle
Výrobce: HAAS + SOHN
Kód produktu: EKO-003743
Krbová kamna ALYTUS s výměníkem
Krbová kamna ALYTUS s výměníkem jsou vyráběny v černé (popř. antracitové) barvě korpusu s kachlovým obkladem po bocích a na víku. Ve výbavě kamen ALYTUS s výměníkem najdete například ovládání Easy Control s možností ovládat spalovací vzduchy jen jedním regulátorem, terciální (sekundární) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch.
Parametry
| Způsob vytápění | teplovodní |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 10,1 kW |
| Výkon do vzduchu | 2,3 kW |
| Výkon do vody | 7,8 kW |
| Účinnost kamen | 81 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Barva | bílá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocel |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Objem výměníku | 14 l |
| Ochlazovací smyčka | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 281 °C |
| Spotřeba paliva | 3 kg/hod. |
| Vytápěcí schopnost | 184 m3 |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,60 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
29,10 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
73 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
28,70 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,10 EUR


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR
Související produkty
-20%


-20%
Zděř jednostěnná 150mm
Skladem
5,90 EUR
7,40 EUR
-20%


-20%
Trubka 150mm/2mm/50cm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
16,10 EUR
20,10 EUR
-20%


-20%
Koleno - stavitelné 45* 150mm/2mm
Skladem
16 EUR
20,10 EUR
Alternativní produkty
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle bílá
Skladem do 4 týdnů
3581,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle bílá
Skladem do 4 týdnů
3586 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle hnědá
Skladem do 4 týdnů
3581,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle hnědá
Skladem do 4 týdnů
3586 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle zelená
Skladem do 4 týdnů
3581,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle bílá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3733,70 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle hnědá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3733,70 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle hnědá, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3741,90 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW, kachle zelená, elektronicá regulace
Skladem do 4 týdnů
3733,70 EUR
Doprava zdarma
+ Dárek


Doprava zdarma
+ Dárek
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/7kW, kachle zelená, elektronická regulace
Skladem do 4 týdnů
3741,90 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle medovník
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/kachle slonová kost
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/hnědá kachle
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna TREVISO II s výměníkem - kachlový sokl, černá/zelená kachle
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, kachle karamel, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, bordeaux kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá hnědá kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, kachle tabak, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, kachle karamel, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, hnědá kachle, vychlazovací smyčka
Dodáme za 12-14 týdnů
2872 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - antracit/kachle havana
Dodáme za 12-14 týdnů
2461,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
HAAS+SOHN kachlová kamna ALYTUS s výměníkem - černá/bílá kachle
Dodáme za 12-14 týdnů
2461,70 EUR






Dnes Vám poradí Martin

