- Domů
- Krbové vložky
- Krbové vložky bez výměníku
- UNIFLAM krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP
UNIFLAM krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP
UNIFLAM krbová vložka 700 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-697-DP
Výrobce: UNIFLAM
Kód produktu: EKO-010949
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 12 kW |
| Kouřovod | 200 mm |
| Váha | 133 kg |
| Akumulační materiál | šamot |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 50 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,11 % |
| Klapka | Ano |
| Prosklení | přední |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu | 100mm/150x50 mm |
| Průměrná teplota spalin | 310 °C |
| Rozměr (ŠxVxH) | 692x747x467 mm |
| Vytápěcí schopnost | - m3 |
| Účinnost | 77 % |
| Zdvojená záda | Ano |
| Značka ekologického vytápění Flamme Verte | Ano |
| Záruka | 60 měsíců |
| Účinnost (%) | 77 |
| Jmenovitý výkon (kW) | 12 |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR
Novinka


Novinka
Krbové nářadí FLAMINGO HS001
Naskladnění 06/2026
28,70 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 700x450 mm / R350 / 6 mm
Není skladem
26,30 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x550 mm / 2xR200 / 6 mm
Skladem
36,50 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR
Související produkty


AMETALTOP stříška kulatá 200 mm
Skladem
40,60 EUR


AMETALTOP stříška hranatá 200 mm
Skladem
44,10 EUR
-9%


-9%
Růžice komínová 200mm
Skladem
5,30 EUR
5,80 EUR
-20%


-20%
Trubka 200mm/2mm/100cm
Skladem
31,70 EUR
39,40 EUR
-20%


-20%
Přechodka 200/180mm/2mm - kamna/komín
Skladem
14,50 EUR
18,10 EUR


Přechodka 200/160mm/2mm - kamna/komín
Skladem
18,10 EUR
-19%


-19%
Přechodka do keramického komína 200/200mm/2mm kamna/komín
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
22,50 EUR
27,90 EUR
-20%


-20%
Koleno - stavitelné UNI 200mm/2mm
Skladem
35,30 EUR
43,90 EUR
-19%


-19%
Koleno - stavitelné 90* 200mm/2mm
Skladem
25,20 EUR
31,20 EUR
-10%


-10%
Koleno - stavitelné 45* 200mm/2mm
Dodáme za 1-2 týdny
19,20 EUR
21,30 EUR
-19%


-19%
Trubka 200mm/2mm/25cm
Skladem
15,30 EUR
18,90 EUR
-19%


-19%
Trubka 200mm/2mm/50cm
Skladem
20,30 EUR
25 EUR
-21%


-21%
Zděř jednostěnná 200mm
Skladem
7,40 EUR
9,40 EUR
-12%


-12%
Žebrovaná Trubka 200mm/2mm 50cm
Skladem
37,30 EUR
42,30 EUR
-10%


-10%
Spojka 200mm/2mm 25cm
Dodáme za 1-2 týdny
17,40 EUR
19,30 EUR
-7%


-7%
Trubka 200mm/25cm/1,5mm
Skladem
13 EUR
14 EUR
-6%


-6%
Trubka 200mm/50cm/1,5mm
Skladem
20,60 EUR
21,80 EUR
-5%


-5%
Trubka 200mm/100cm/1,5mm
Skladem
31,90 EUR
33,70 EUR
-5%


-5%
Koleno 90/200mm/1,5mm
Skladem
22,50 EUR
23,80 EUR
-8%


-8%
Koleno 45/200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
19,50 EUR
21,30 EUR
-8%


-8%
Koleno 90/200mm/1,5mm s čistícím otvorem
Skladem
26,40 EUR
28,70 EUR
-11%


-11%
Růžice 200mm/0,5mm
Skladem
4 EUR
4,50 EUR
-9%


-9%
Zděř 200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
6,40 EUR
7 EUR
-7%


-7%
Přechodka 200mm/180mm/1,5mm - kamna/komín
Skladem
15,20 EUR
16,40 EUR
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
UNIFLAM krbová vložka 760 EVO pravé prosklení s klapkou 260-172-GS
Dodáme za 1-2 týdny
2785,10 EUR
+ Dárek


+ Dárek
UNIFLAM krbová vložka 760 EVO levé prosklení s klapkou 260-173-GS
Dodáme za 1-2 týdny
2785,10 EUR






Dnes Vám poradí Martin



