- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna s výměníkem
- ROMOTOP krbová kamna s výměníkem ESPERA 03 plech
ROMOTOP krbová kamna s výměníkem ESPERA 03 plech
Detailní informace
Krbová kamna s teplovodním výměníkem a dvojitým prosklením ESPERA 02 - plech - černá
Krbová kamna s teplovodním výměníkem a dvojitým prosklením ESPERA 01 – plech - černá od firmy ROMOTOP zvyšují účinnost a užitnou hodnotu krbových kamen i díky skvělému řešení konstrukce teplovodního výměníku a dvojitým prosklením dvířek.
Proč Krbová kamna s teplovodním výměníkem a dvojitým prosklením ESPERA od firmy ROMOTOP?
- Vhodné do nízkoenergetických domů
- Teplovodní výměník s objemem 28l přenese 70% energie do vody a 30% do vzduchu
- Vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost kamen
- Kamna mají centrální externí přívod vzduchu
- Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
- Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
- Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
- Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí
- Kamna jsou vybavena vychlazovací smyčkou a kapilární klapkou přívodu vzduchu proti přetopení výměníku.
- Na tento výrobek je možné čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám.
Proč krbová kamna s teplovodním výměníkem od firmy ROMOTOP?
- Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
- Krbová kamna s teplovodním výměníkem od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
- Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
16735fe0de3f9e.pdf (pdf, 502.4 kB)
t6735fe0f115a1.pdf (pdf, 953.6 kB)
n6735fe10e54b7.pdf (pdf, 2.5 MB)
a6735fe1208f92.pdf (pdf, 1.8 MB)
66735fe137c638.pdf (pdf, 131.6 kB)
a6735fe13a1484.pdf (pdf, 212.3 kB)
46735fe0d0908b.pdf (pdf, 2.8 MB)
36735fe077ccdb.pdf (pdf, 8.9 MB)
Parametry
| Způsob vytápění | teplovodní |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 10,0 kW |
| Výkon do vody | 7 kW |
| Účinnost kamen | 80,1 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 214 kg |
| Barva | černá |
| Délka polen | 25 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | horní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Objem výměníku | 28 l |
| Ochlazovací smyčka | Ano |
| Palivo | dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Příslušenství | ochranná rukavice |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 288 °C |
| Rozměr topeniště (Š x V x H) | 389 x 340 x 370 mm |
| Samočištění skla předehřátým vzduchem (oplach skla) | Ano |
| Spotřeba paliva | 2,9 kg/hod. |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 540 x 1056 x 518 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 13 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
28,70 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,60 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,10 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
29,10 EUR


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
73 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR
Související produkty
-6%


-6%
Koleno 45/150mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
14,70 EUR
15,60 EUR
-6%


-6%
Koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem
Skladem
20,60 EUR
21,80 EUR
-6%


-6%
Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné
Skladem
26,50 EUR
28,30 EUR


SOFLAME zapalovač s ventilátorem
Skladem
11,10 EUR
-6%


-6%
Koleno 90/150mm/1,5mm
Skladem
16,60 EUR
17,70 EUR
-5%


-5%
Trubka 150mm/50cm/1,5mm
Skladem
17,60 EUR
18,50 EUR
-9%


-9%
Zděř 150mm/1,5mm
Skladem
6 EUR
6,60 EUR
-5%


-5%
Trubka 150mm/100cm/1,5mm
Skladem
27,30 EUR
28,70 EUR
-7%


-7%
Trubka 150mm/25cm/1,5mm
Skladem
10,70 EUR
11,50 EUR
-8%


-8%
Růžice 150mm/0,5mm
Skladem
3,40 EUR
3,70 EUR





Dnes Vám poradí Martin



