- Domů
- Krbové vložky
- Krbové vložky bez výměníku
- KRATKI krbová vložka NBC 8 500/500 levé a pravé prosklení s výsuvem
KRATKI krbová vložka NBC 8 500/500 levé a pravé prosklení s výsuvem
KRATKI krbová vložka NBC 8 500/500 levé a pravé prosklení s výsuvem
Výrobce: KRATKI
Kód produktu: EKO-002753
Krbová vložka NBC 8 500/500 levé a pravé prosklení s výsuvem
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Kouřovod | 200 mm |
| Váha | 238 kg |
| Délka polen | 40 cm |
| Prosklení | U - 3 skla |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocel |
| Horní otevírání | Ano |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 83 % |
| Záruka | 60 měsíců |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 700x450 mm / R350 / 6 mm
Není skladem
26,30 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR
Novinka


Novinka
Krbové nářadí FLAMINGO HS001
Naskladnění 06/2026
28,80 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x550 mm / 2xR200 / 6 mm
Skladem
36,60 EUR
Související produkty


Koleno - stavitelné UNI 200mm/2mm
Skladem
35,40 EUR


Trubka 200mm/25cm/1,5mm
Skladem
13,10 EUR


Trubka 200mm/2mm/100cm
Skladem
31,70 EUR
-2%


-2%
Koleno - stavitelné 45* 200mm/2mm
Dodáme za 1-2 týdny
18,80 EUR
19,20 EUR


Koleno 90/200mm/1,5mm s čistícím otvorem
Skladem
26,40 EUR


Trubka 200mm/50cm/1,5mm
Skladem
20,70 EUR


Koleno 45/200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
19,50 EUR


Trubka 200mm/2mm/50cm
Skladem
20,30 EUR


Trubka 200mm/2mm/25cm
Skladem
15,30 EUR


Koleno - stavitelné 90* 200mm/2mm
Skladem
25,20 EUR


Koleno 90/200mm/1,5mm
Skladem
22,50 EUR


Trubka 200mm/100cm/1,5mm
Skladem
32 EUR
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 13 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
2344,60 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 10
Dodáme za 1-2 týdny
1463,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Lucy 12 Průhledová
Dodáme za 1-2 týdny
1929 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 8
Dodáme za 1-2 týdny
1330,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 9
Skladem
1441,10 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 10 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
2035,10 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8
Dodáme za 1-2 týdny
712,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8 DECO
Dodáme za 1-2 týdny
891,60 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Franek 10
Dodáme za 1-2 týdny
1739,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
1783,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 13
Dodáme za 1-2 týdny
1840,90 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 14
Dodáme za 1-2 týdny
1879,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Maja 8 BS, levé prosklení
Dodáme za 1-2 týdny
1404,10 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Franek 12
Dodáme za 1-2 týdny
1908,80 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Zuzia 16 BS, levé prosklení
Dodáme za 1-2 týdny
1634,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Nadia 14 s výsuvem
Dodáme za 1-2 týdny
2681,10 EUR
+ Dárek


+ Dárek
KRATKI krbová vložka Wiktor 14
Dodáme za 1-2 týdny
889,10 EUR









Dnes Vám poradí Martin



