- Domů
- Krbová kamna
- Kachlová kamna
- Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11kW, kachle hnědá (teplovzdušná verze)
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11kW, kachle hnědá (teplovzdušná verze)
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11kW, kachle hnědá (teplovzdušná verze)
Nejmodernější teplovodní kachlová kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění. Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Teplovodní výměník je standardně vybaven ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciárního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu automaticky chrání proti přetopení.
Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozovat kamna jako teplovzdušná, to jsou Aquaflam VARIO PERU!!!

- obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.
- K výběru jsou dva typy ovládání krbových kamen. Manuální, pomocí táhla a elektronická, pomocí potenciometru s teplotním bezpečnostním čidlem.
- Bezproblémová obsluha po mnoho let je pro nás důležitá. Tří-bodové zavírání zajišťuje správné a dlouhodobé funkční zavírání dvířek spalovací komory.
- Dokonalé spalování zajišťuje inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciárního vzduchu do spalovací komory
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 11 kW |
| Účinnost kamen | 80,88 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 152 kg |
| Barva | hnědá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 40 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,094 % |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Maximální provozní tlak | 215 Bar |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla | Ano |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Průměrná teplota spalin | 293 °C |
| Spotřeba paliva | 3 kg/hod. |
| Vytápěcí schopnost | 140-300 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 761x1023x492 mm |
| Vývod na rozvod teplého vzduchu | 120 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 5,5 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 14,3 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Čistič krbových skel - houba


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový


Koš na dřevo FLAMINGO HS003


CARAMBA čistič krbových skel 500ml


BURNER podpalovač - tuba 100 ks


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Související produkty


Koleno - stavitelné 90* 150mm/2mm


Trubka 150mm/2mm/25cm


Trubka 150mm/50cm/1,5mm


Teplovzdušný výměník 150mm malý


Trubka 150mm/100cm/1,5mm


Koleno 90/150mm/1,5mm


Koleno - stavitelné 45* 150mm/2mm


Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné


Žebrovaná Trubka 150mm/2mm 50cm


Teplovzdušný výměník 150mm velký


Set 150mm/2mm s pevným kolenem (Trubka, Koleno, Zděř, Růžice)


Trubka 150mm/2mm/50cm


Koleno - stavitelné UNI 150mm/2mm


Trubka 150mm/2mm/100cm


Koleno 45/150mm/1,5mm


Trubka 150mm/25cm/1,5mm
Alternativní produkty


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - hnědá - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/5 kW - krémová - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/5 kW - červená - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/5 kW - Javor


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/7 kW - Bělený Dub - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - šedá


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/5 kW - olivová - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11/5 kW - hnědá - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11/7 kW - krémová


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/5 kW - Bělený Dub


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/7 kW - Javor


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/5 kW - Ořech


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - šedá - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - červená


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11/5 kW - krémová - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11/7 kW - červená - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - olivová


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/5 kW - šedá - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - krémová - elektronická regulace


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11/7 kW - krémová


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/7 kW - hnědá sametová


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO SAPORO 11/5 kW - olivová


HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/7 kW - Javor - elektronická regulace























Dnes Vám poradí Martin



