- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - modročerný smalt
Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - modročerný smalt
Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - modročerný smalt
Výrobce: JOTUL
Kód produktu: EKO-011086
g6736011de9f2a.pdf (pdf, 901.9 kB)
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8,8 kW |
| Účinnost kamen | 82 % |
| Kouřovod | 150 mm |
| Váha | 200 kg |
| Barva | modročerná |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 55 cm |
| Emise CO (Při 13% O2) | 0,09 % |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní, zadní |
| Materiál | litina |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Sekundární spalování | Ano |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 350 m3 |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 793x732x713 mm |
| Regulovatelný výkon minimální | 4,4 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 11,4 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
28,70 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
73 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,60 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,10 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
29,10 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR
Související produkty
-6%


-6%
Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné
Skladem
26,50 EUR
28,30 EUR
-5%


-5%
Trubka 150mm/50cm/1,5mm
Skladem
17,60 EUR
18,50 EUR
-7%


-7%
Trubka 150mm/25cm/1,5mm
Skladem
10,70 EUR
11,50 EUR
-5%


-5%
Trubka 150mm/100cm/1,5mm
Skladem
27,30 EUR
28,70 EUR
-6%


-6%
Koleno 90/150mm/1,5mm
Skladem
16,60 EUR
17,70 EUR
-6%


-6%
Koleno 45/150mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
14,70 EUR
15,60 EUR
-6%


-6%
Koleno 90/150mm/1,5mm s čistícím otvorem
Skladem
20,60 EUR
21,80 EUR
-9%


-9%
Zděř 150mm/1,5mm
Skladem
6 EUR
6,60 EUR
-8%


-8%
Růžice 150mm/0,5mm
Skladem
3,40 EUR
3,70 EUR
Alternativní produkty


Jotul krbová kamna F 400 ECO/SE - smalt slonová kost
Dodáme za 7-8 týdnů
3241,30 EUR


Jotul krbová kamna F 500 ECO - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
3241,30 EUR


Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - modročerný smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
3409,60 EUR


Jotul krbová kamna F 500 ECO/SE - smalt slonová kost
Dodáme za 7-8 týdnů
3627,10 EUR


Jotul krbová kamna F 520 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
4390,30 EUR


Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
5498,20 EUR


Jotul krbová kamna F 105 R B - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2556,10 EUR


Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2515 EUR


Jotul krbová kamna F 105 R LL - bílý smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
2986,90 EUR


Jotul krbová kamna F 305 R B - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
3114,10 EUR


Jotul krbová kamna F 305 R LL - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2814,60 EUR


Jotul krbová kamna F 305 R LL - bílý smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
3540,90 EUR


Jotul krbová kamna F 162 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2215,50 EUR


Jotul krbová kamna F 163 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2428,90 EUR


Jotul krbová kamna F 163 - bílý smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
2790 EUR


Jotul krbová kamna F 165 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2941,80 EUR


SILATERM kamnářská malta KAMMAL 30 S - 5 kg
Skladem
11,50 EUR


Lepidlo CERAFIX k lepení těsnění
Skladem
1,90 EUR
+ Dárek


+ Dárek
Jotul krbová kamna F 602 ECO - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
1366,10 EUR


Jotul krbová kamna F 602 ECO - modročerný smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
1534,30 EUR


Jotul krbová kamna F 200 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2560,20 EUR


Jotul krbová kamna F 205 - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2560,20 EUR


Jotul krbová kamna F 400 ECO - černý lak
Dodáme za 7-8 týdnů
2900,70 EUR


Jotul krbová kamna F 400 ECO/SE - modročerný smalt
Dodáme za 7-8 týdnů
3073,10 EUR





Dnes Vám poradí Martin

