- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- BRONPI krbová kamna MURANO-L s troubou
BRONPI krbová kamna MURANO-L s troubou
Detailní informace
Bronpi MURANO-L
- z kvalitní uhlíkové oceli
- litinová dvířka a litinový rošt
- prostorné topeniště obložené izolačními deskami z vermikulitu
- podstavec s úložným prostorem na dřevo
- plnohodnotná velká trouba s teploměrem na pečení a ohřívání jídla
Trouba je ocelová ve spodní části jsou žáruvzdorné tvarovky. Za příplatek je možné dodat troubu v nerezovém provedení.
Součásti je výškově stavitelný drátěný rošt a nerezový pečící plech o velikosti 595 x 377 mm.
Součástí kamen je i žáruvzdorná rukavice, opravný lak a grilovací rošt do ohniště.
Prodloužená záruka 5 let na plášť kamen.
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 14 kW |
| Výkon do vzduchu | 14 kW |
| Účinnost kamen | 80 % |
| Kouřovod | 200 mm |
| Váha | 208 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 62 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech, litina |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Sekundární spalování | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník | Ano |
| Přikládání | přední |
| Příslušenství | ochranná rukavice |
| Provozní tah | 12-14 Pa |
| Spotřeba paliva | 4,1 kg/hod. |
| Vytápěcí schopnost | 160-250 m3 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Rozměr trouby (Š x V x H) | 610x333x404 mm |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 745x1490x533 mm |
| Pečící trouba | Ano |
| Obložení spalovací komory | vermikulit |
| Regulovatelný výkon minimální | 7 kW |
| Regulovatelný výkon maximální | 18,2 kW |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,70 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
29,20 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,20 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
28,70 EUR


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
73,10 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR
Související produkty
-5%


-5%
Trubka 200mm/100cm/1,5mm
Skladem
31,90 EUR
33,70 EUR
-6%


-6%
Trubka 200mm/25cm/1,5mm
Skladem
13,10 EUR
14 EUR
-9%


-9%
Koleno 45/200mm/1,5mm
Dodáme za 1-2 týdny
19,50 EUR
21,40 EUR
-19%


-19%
Klapka 200mm/2mm
Skladem
21,20 EUR
26,30 EUR
-8%


-8%
Koleno - stavitelné 45* 200mm/2mm
Dodáme za 1-2 týdny
19,60 EUR
21,40 EUR
-19%


-19%
Koleno - stavitelné 90* 200mm/2mm
Skladem
25,20 EUR
31,20 EUR
-19%


-19%
Koleno - stavitelné UNI 200mm/2mm
Skladem
35,40 EUR
43,90 EUR
-1%


-1%
Přechodka 200/150mm/2mm - kamna/komín
Skladem
18 EUR
18,10 EUR


Přechodka 200/160mm/2mm - kamna/komín
Skladem
18,10 EUR
-20%


-20%
Přechodka 200/180mm/2mm - kamna/komín
Skladem
14,50 EUR
18,10 EUR
-20%


-20%
Přechodka do keramického komína 200/200mm/2mm kamna/komín
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
22,30 EUR
27,90 EUR
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
BRONPI krbová kamna PRESTON 14
Dodáme za 4-5 týdnů
1737,60 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BRONPI krbová kamna SENA PLUS
Dodáme za 4-5 týdnů
1024,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BRONPI krbová kamna DERBY 14
Skladem
1731,20 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BRONPI krbová kamna MURANO s troubou
Dodáme za 4-5 týdnů
1672,80 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BRONPI krbová kamna SUIZA s troubou
Dodáme za 4-5 týdnů
1614,40 EUR







Dnes Vám poradí Martin



