Spočítat výkon krbu či kamen

Příslušenství ke krbům a kamnům - SCHOTT AG

Hledáte příslušenství ke krbům v prověřené kvalitě? Vyberte si z naší nabídky příslušenství, které zvyšuje snadnost a bezpečnost používání krbu. Nabízíme vám kompletní sortiment příslušenství ke krbům od komínových dvířek až po těsnící šňůry. Pořiďte si jedinečné kované krbové nářadí, které příjemně doplní váš interiér. Nebo se spolehněte na praktické koše na dřevo zabraňující propadání nečistot. Pořiďte si příslušenství ke krbům pro váš maximální komfort.

Příslušenství ke krbům a kamnům

Pokud vaše kliknutí na příslušenství nebylo náhodné, pak předpokládáme, že krbová kamna již máte. Jejich výběr není hračka, můžeme vás ale uklidnit, nepřeberné množství příslušenství vám vrásky na čele dělat nebude. Všechno nabízené zboží je kvalitní a užitečné. Bude tedy záležet spíše na vašem vkusu a požadavcích.

Kam naskládat dřevo? To je otázka, na kterou máme jednoduchou odpověď. Pořídit si můžete originální stojan na dřevo v různých barvách i provedeních. Pokud dáváte přednost přírodním bytovým doplňkům, pak sáhněte po klasických dřevěných koších. Tyto koše jsou praktické a navíc se ke krbu skvěle hodí.  

Nejen pro vytvoření atmosféry, ale také pro jednodušší manipulaci s ohněm a udržení pořádku před ohništěm, byste neměli opomenout možnost pořízení si různého kvalitního nářadí, které vám právě péči o váš krb velmi usnadní. Při topení se neobejdete bez lopatky, pohrabáče či nádobě na popel. Zapomenout byste neměli ani na kvalitní podpalovač. Ten se mnohým může zdát zbytečností. Věřte ale, že není nic horšího, než když vám i přes vaši obrovskou snahu oheň stále nejde zapálit.

Zapomínat byste neměli ani na váš komín. Existuje hned několik příslušenství, která vám usnadní nejen přístup ke komínu, ale také jeho čištění. To může být, pokud nemáte to správné náčiní, opravdu složité. Vybírejte tedy kvalitní kartáč i jeho nástavec a péči věnujte i výběru komínových dvířek. Pokud je máte na viditelném místě, pak nezoufejte. Existuje spousta vzhledných variant, které se jistě budou hodit i vám.

Kromě základního příslušenství a záložních zdrojů a akumulátorů nabízíme také něco pro fajnšmekry. Vychutnejte si lahodné uzeniny, které si svépomocí dokážete vyudit v pohodlí vašeho domova. V nabídce naleznete nejenom kvalitní udírny, ale také zahradní grily či topeniště k udírně

Příslušenství ke krbům vám pomůže udržet krb v bezpečném a komfortním provozu. Stavební kamnářský materiál je tu proto, aby krb i kamna byly přesně podle vašich představ. Využijte šamotové a okrasné cihličky pro vytvoření jedinečného vzhledu. S deskami Promasil si snadno postavíte stabilní obezdívku krbu na míru do jakéhokoliv prostoru. Samozřejmostí je přitom vysoká tepluvzdornost cihel, díky které odolají krátkodobě teplotám až 1650°C. Zaručí vám tak maximální bezpečnost při zachování dlouhé životnosti. V nabídce máme i minerální vaty a kamnářské potřeby, které zajistí dokonalou funkčnost.

Chcete-li snadno docílit zajímavého vzhledu, použijte praktické krbové obestavby. Rustikální krbové obestavby vynikají svou elegancí a nadčasovým provedením. Moderní obestavby oproti tomu kladou důraz na zvýraznění samotného krbu. V designově čistých liniích vkusně dotváří prostor. Vždy tak vytvoříte interiér podle svých představ. Pokud hledáte něco skutečně výjimečného, vsaďte na biokrby. Biokrby jsou uzpůsobeny především do kanceláří a prostor, ve kterých není pro klasický krb místo. To platí nejen prostorově, ale i s ohledem na celkový design domu. Spalují biolíh, jehož hořením vzniká čistý plamen bez popelu. Usnadní vám tak spolehlivě práci při čištění.

Produktové řady

UniflamNordflamHS FlamingoAquaflam VARIOInvictaMasterflammeFlamingo DELUXEAquaflam