- Domů
- Krbová kamna
- Krbová kamna bez výměníku
- BLIST krbová kamna B1 EKO - antracit
BLIST krbová kamna B1 EKO - antracit
BLIST krbová kamna B1 EKO - antracit
Výrobce: BLIST
Kód produktu: EKO-011027
d6735fdef0607c.pdf (pdf, 319.3 kB)
GPRS info
| Výrobná spoločnosť | Blist |
|---|---|
| Adresa | Třída Osvobození 65 |
| m.hrabek@ekoflam.cz |
Parametry
| Způsob vytápění | teplovzdušný |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Účinnost kamen | 78 % |
| Kouřovod | 120 mm |
| Váha | 38 kg |
| Barva | černá |
| Deflektor (clona) | Ano |
| Délka polen | 35 cm |
| Typ skla | rovné |
| Odvod spalin | vrchní |
| Materiál | ocelový plech |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Norma | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Přikládání | přední |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Rozměr topeniště (Š x V x H) | 380x250x350 mm |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměr kamen (Š x V x H) | 460x770x380 mm |
Lidé si k tomuto produktu nejčastěji kupují


Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Skladem
3,30 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO pětilopatkový, černý
Skladem
28,70 EUR


BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Skladem
7,40 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Čtverec 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
68,20 EUR
Novinka


Novinka
Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Naskladnění 06/2026
31,20 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Šestihran 1000x1000 mm / 6 mm
Skladem
72,70 EUR


HS Flamingo sklo pod kamna - Oblouk 1000x1000 mm / R725 / 6 mm
Skladem
73,20 EUR


Ventilátor na kamna FLAMINGO čtyřlopatkový, černý
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
29,20 EUR


Smetáček ke krbu FLAMINGO - kovový
Skladem
4,10 EUR


Čistič krbových skel - houba
Skladem
6,60 EUR


CARAMBA čistič krbových skel 500ml
Skladem
9,90 EUR
Související produkty


Trubka 120mm/25cm/1,5mm
Skladem
9,80 EUR


Trubka 120mm/50cm/1,5mm
Skladem
14,80 EUR


Trubka 120mm/100cm/1,5mm
Skladem
23,30 EUR


Koleno 90/120mm/1,5mm
Skladem
13,60 EUR


Koleno 45/120mm/1,5mm
Skladem
12,20 EUR


Koleno 90*/120mm/1,5mm nastavitelné
Skladem
25,30 EUR


Zděř 120mm/1,5mm
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
5,70 EUR


Růžice 120mm/0,5mm
Skladem
3,30 EUR
Alternativní produkty
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna EKONOMIK LUX N - antracit
Skladem
242,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna EKONOMIK LUX N - červená
Skladem
242,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna EKONOMIK LUX N - krémová
Skladem
242,70 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna OGANJ LM N - antracit
Skladem
255,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna ŽAR - antracit
Skladem
324,80 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna ŽAR - červená
Skladem
347,70 EUR


BLIST krbová kamna B1 EKO - antracit
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
192,70 EUR
K vidění na prodejně
+ Dárek


K vidění na prodejně
+ Dárek
BLIST krbová kamna B10 - antracit
Skladem
224 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna KONZUL LM N - červená
Skladem
255,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna KONZUL LM N - krémová
Skladem
263,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna KONZUL N - červená
Dodání do 16-18 týdnů
404,50 EUR
K vidění na prodejně
+ Dárek


K vidění na prodejně
+ Dárek
BLIST krbová kamna KONZUL N - krémová
Skladem
328,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM N - červená
Skladem
324,80 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM N - krémová
Skladem
322,90 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna VIENNA - krémová
Dodání do 16-18 týdnů
325,50 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna VIENNA - červená
Skladem
277,90 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna POLAR - antracit
Skladem
631,30 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna B MAX 1 - antracit
Dodání do 16-18 týdnů
542,40 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna B MAX 2 - antracit
Skladem
602,40 EUR
-3%
+ Dárek


-3%
+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM R N s troubou - červená
Skladem
385,60 EUR
397,20 EUR
-3%
+ Dárek


-3%
+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM R N s troubou - krémová
Skladem
385,60 EUR
397,20 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR R N s troubou - červená
Skladem
455,10 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna AMBASADOR R N s troubou - krémová
Skladem
468,20 EUR
+ Dárek


+ Dárek
BLIST krbová kamna NAPOLI s troubou - antracit
Skladem
385,60 EUR











Dnes Vám poradí Martin

